Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a doplňky stravy
Dodavatel:Apetit
Cena:84.00 Kč

Speciální krmivo ze sušených plodin. Kompletní krmivo pro hlodavce. Krmný návod: podávejte pravidelně v takovém množství, které spotřebují do druhého dne. Složení: luční byliny, kukuřičné vločky, hrachové vločky, mrkvové vločky, sojové vločky, fazolové vločky, vločky z červené řepy. Jakostní znaky: vlhkost 13%.


 • Tyčinka apetit
  Tyčinka apetit

  Tyčinky k okusování pro všechny hlodavce - doplňkové krmivo pro hlodavce. Krmný návod: umístěte do klece a nechte hlodavcům volně k dispozici. Složení: slunečnice..

  29.00 Kč
 • Zelená louka apetit 400g
  Zelená louka apetit 400g

  Speciální krmivo ze sušených plodin. Kompletní krmivo pro hlodavce. Krmný návod: podávejte pravidelně v takovém množství, které spotřebují do druhého dne...

  84.00 Kč
 • Chléb svatojánský apetit 150g
  Chléb svatojánský apetit 150g

  Lusky z rohovníku - doplňkové krmivo pro hlodavce a velké papoušky. Vhodné pro přidávání do krmných směsí, nebo jako pamlsek. Krmný návod: určeno k výrobě krmiv i..

  34.00 Kč
 • Vitakraft vita c forte 100g
  Vitakraft vita c forte 100g

  Petrželové pelety pro hlodavce- doplňkové krmivo. Pelety vyrobené z petržele s vysokým obsahem přírodního vitamínu C. Krmný návod: podávejte 1-2 kusy denně...

  79.00 Kč
 • Rollinis vitakraft guinea pig fruit bag 7ks
  Rollinis vitakraft guinea pig fruit bag 7ks

  Kuličky s ovocem - doplňkové krmivo pro morčata. Vhodné jako pamlsek pro Vašeho domácího mazlíčka. Krmný návod: podávejte 1 kuličku každý druhý den. Složení:..

  49.00 Kč
 • Rollinis vitakraft hamster apple bag 7ks
  Rollinis vitakraft hamster apple bag 7ks

  Kuličky s jablečnou příchutí - doplňkové krmivo pro křečky. Vhodný jako pamlsek pro Vašeho domácího mazlíčka. Krmný návod: podávejte 1 kuličku týdně...

  49.00 Kč
 • Dropsy dafiko banánové 75g
  Dropsy dafiko banánové 75g

  Banánové bonbony pro hlodavce, doplňkové krmivo. Krmný návod: podávejte 2-5 ks denně. Složení: obiloviny, cukry, tuky a oleje, sušená syrovátka, sušené mléko,..

  36.00 Kč
 • Dropsy dafiko mrkvové 75g
  Dropsy dafiko mrkvové 75g

  Mrkvové bonbony pro hlodavce, doplňkové krmivo. Krmný návod: podávejte 1-3 ks denně. Složení: obiloviny, tuky a oleje, cukry, sušená syrovátka, sušené mléko,..

  36.00 Kč
 • Bluenies dafiko s borůvkami 50g
  Bluenies dafiko s borůvkami 50g

  Dropsy s borůvkovou náplní a lecitinem. Vhodné jako doplňkové krmivo pro hlodavce. Krmný návod: podávejte jako pochoutku. Složení: obiloviny, cukry, tuky a oleje,..

  36.00 Kč
 • Dropsy dafiko pomerančové 75g
  Dropsy dafiko pomerančové 75g

  Pomerančové dropsy pro hlodavce, doplňkové krmivo. Krmný návod: podávejte 2-5 ks denně. Složení: obiloviny, tuky a oleje, cukr, sušená syrovátka, sušené mléko,..

  36.00 Kč


© 2020 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt