Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a doplňky stravy
Dodavatel:Apetit
Cena:89.00 Kč

Speciální krmivo ze sušených plodin. Kompletní krmivo pro hlodavce. Krmný návod: podávejte pravidelně v takovém množství, které spotřebují do druhého dne. Složení: luční byliny, kukuřičné vločky, hrachové vločky, mrkvové vločky, sojové vločky, fazolové vločky, vločky z červené řepy. Jakostní znaky: vlhkost 13%.


 • Green Rolls APETIT 120g
  Green Rolls APETIT 120g

  Oblíbená zelená kolečka z vojtěšky. Vhodné jako doplňkové krmivo pro hlodavce. Krmný návod: podávejte v takovém množství, které zvířata spotřebují do druhého..

  39.00 Kč
 • Chléb svatojánský APETIT 150g
  Chléb svatojánský APETIT 150g

  Lusky z rohovníku - doplňkové krmivo pro hlodavce a velké papoušky. Vhodné pro přidávání do krmných směsí, nebo jako pamlsek. Krmný návod: určeno k výrobě krmiv i..

  39.00 Kč
 • VITAKRAFT Vita C Forte 100g
  VITAKRAFT Vita C Forte 100g

  Petrželové pelety pro hlodavce- doplňkové krmivo. Pelety vyrobené z petržele s vysokým obsahem přírodního vitamínu C. Krmný návod: podávejte 1-2 kusy denně...

  79.00 Kč
 • Loftys VITAKRAFT 100g
  Loftys VITAKRAFT 100g

  Obilné křupky s kopřivami - doplňkové krmivo pro hlodavce. Vhodné jako doplněk stravy pro Vašeho domácího mazlíčka. Krmný návod: podávejte 1-3 polévkové lžíce..

  79.00 Kč
 • Rollinis VITAKRAFT Hamster Apple bag 7ks
  Rollinis VITAKRAFT Hamster Apple bag 7ks

  Kuličky s jablečnou příchutí - doplňkové krmivo pro křečky. Vhodný jako pamlsek pro Vašeho domácího mazlíčka. Krmný návod: podávejte 1 kuličku týdně...

  49.00 Kč
 • Dropsy DAFIKO banánové 75g
  Dropsy DAFIKO banánové 75g

  Banánové bonbony pro hlodavce, doplňkové krmivo. Krmný návod: podávejte 2-5 ks denně. Složení: obiloviny, cukry, tuky a oleje, sušená syrovátka, sušené mléko,..

  36.00 Kč
 • Dropsy DAFIKO jahodové 75g
  Dropsy DAFIKO jahodové 75g

  Jahodové bonbony pro hlodavce, doplňkové krmivo. Krmný návod: podávejte 1-3 ks denně. Složení: obiloviny, tuky a oleje, cukry, sušená syrovátka, sušené mléko,..

  39.00 Kč
 • Dropsy DAFIKO mrkvové 75g
  Dropsy DAFIKO mrkvové 75g

  Mrkvové bonbony pro hlodavce, doplňkové krmivo. Krmný návod: podávejte 1-3 ks denně. Složení: obiloviny, tuky a oleje, cukry, sušená syrovátka, sušené mléko,..

  39.00 Kč
 • Dropsy Dafiko jablečné 75g
  Dropsy Dafiko jablečné 75g

  Jablečné bonbony pro hlodavce, doplňkové krmivo. Krmný návod: podávejte 2-5 ks denně. Složení: obiloviny, cukry, tuky a oleje, sušená syrovátka, sušené mléko,..

  39.00 Kč
 • Tyčinky Versele-Laga Crispy s mrkví a petrželkou pro králíky a morčata 110g
  Tyčinky Versele-Laga Crispy s mrkví a petrželkou pro králíky a morčata 110g

  Tyčinky s mrkví a petrželkou pro králíky a morčata - doplňkové krmivo. Krmný návod: umístěte do klece a nechte volně k dispozici. Složení: obiloviny, semena,..

  94.00 Kč
 • Tyčinky Versele-Laga Crispy s lesním ovocem pro králíky a činčily 110g
  Tyčinky Versele-Laga Crispy s lesním ovocem pro králíky a činčily 110g

  Tyčinky s lesním ovocem pro králíky a činčily - doplňkové krmivo. Krmný návod: umístěte do klece a nechte volně k dispozici. Složení: obiloviny, semena, med, cukr,..

  94.00 Kč
 • Tyčinky Versele-Laga Crispy s bylinami pro králíky a činčily 110g
  Tyčinky Versele-Laga Crispy s bylinami pro králíky a činčily 110g

  Tyčinky s bylinami pro králíky a činčily - doplňkové krmivo. Krmný návod: umístěte do klece a nechte volně k dispozici. Složení: obiloviny, semena, med, cukr, paprika..

  94.00 Kč
 • Tyčinky Versele-Laga Crispy s medem pro křečky a pískomily 110g
  Tyčinky Versele-Laga Crispy s medem pro křečky a pískomily 110g

  Tyčinky s medem pro křečky a pískomily -doplňkové krmivo. Krmný návod: umístěte do klece a nechte volně k dispozici. Složení: obiloviny, semena, pekařské výrobky,..

  94.00 Kč
 • Tyčinky Versele-Laga Crispy s exotickým ovocem pro křečky a veverky 110g
  Tyčinky Versele-Laga Crispy s exotickým ovocem pro křečky a veverky 110g

  Tyčinky s exotickým ovocem pro křečky a veverky - doplňkové krmivo. Krmný návod: umístěte do klece a nechte volně k dispozici. Složení: obiloviny, semena, pekařské..

  94.00 Kč


© 2021 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt