Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Dodavatel:Rinti
Cena:54.00 Kč

Lahodná a jemná paštika s hovězím masem ze zvířat z ekologického chovu. Kompletní krmivo vhodné zejména dospělé psy malých a středních plemen psů. Při výrobě krmiv Rinti je maso připravováno při nízké teplotě a šetrně zpracováno, aby si zachovalo co možná nejvíce přirozených látek. Proto chutná Rinti jako právě připravené.​ Bez obilovin, sóji, barviv a konzervantů. Složení Maso a výrobky živočišného původu (30% 100% organického hovězího masa), minerální látky. Jakostní znaky Hrubé proteiny 9,5%, vlhkost 82%, hrubé oleje a tuky 5%, hrubé popeloviny 2%, hrubá vláknina 0,4%, vitamín E (alfatokoferol) 15 mg / kg, měď 1 mg / kg, zinek (oxid zinečnatý) 20 mg / kg.


 • Vanička Rinti Bio drůbeží srdíčka 150g
  Vanička Rinti Bio drůbeží srdíčka 150g

  Lahodná a jemná paštika s drůbežími srdíčky ze zvířat z ekologického chovu. Kompletní krmivo vhodné zejména dospělé psy malých a středních plemen psů. Při..

  54.00 Kč
 • Vanička Rinti Gold Mini kuře husa 100g
  Vanička Rinti Gold Mini kuře husa 100g

  Lahodná paštika s kuřecím a husím masem. Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen. Při výrobě krmiv Rinti je maso připravováno při nízké teplotě a šetrně..

  24.00 Kč
 • Vanička Rinti Gold Mini kachna drůbež 100g
  Vanička Rinti Gold Mini kachna drůbež 100g

  Lahodná paštika s kachním a drůbežím masem. Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen. Při výrobě krmiv Rinti je maso připravováno při nízké teplotě a..

  24.00 Kč
 • Konzerva Rinti Sensible kuře rýže 185g
  Konzerva Rinti Sensible kuře rýže 185g

  Kompletní krmivo pro dospělé psy. Konzerva s kuřecím masem a rýží pro psy s citlivým zažíváním nebo alergií. Obsahuje pouze jeden druh proteinu. Při výrobě krmiv..

  59.00 Kč
 • Konzerva Rinti Sensible jehně rýže 800g
  Konzerva Rinti Sensible jehně rýže 800g

  Kompletní krmivo pro dospělé psy. Konzerva s jehněčím masem a rýží pro psy s citlivým zažíváním nebo alergií. Obsahuje pouze jeden druh proteinu. Při výrobě krmiv..

  104.00 Kč
 • Konzerva Rinti Sensible hovězí rýže 800g
  Konzerva Rinti Sensible hovězí rýže 800g

  Kompletní krmivo pro dospělé psy. Konzerva s hovězím masem a rýží pro psy s citlivým zažíváním nebo alergií. Obsahuje pouze jeden druh proteinu. Při výrobě krmiv..

  104.00 Kč
 • Paštika Animonda Vom Feinsten hovězí krůtí srdce 150g
  Paštika Animonda Vom Feinsten hovězí krůtí srdce 150g

  Paštika s hovězím masem a krůtími srdíčky. Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen. Neobsahuje barviva ani konzervační látky. Složení Maso a živočišné..

  44.00 Kč
 • Paštika Animonda Vom Feinsten hovězí brambory 150g
  Paštika Animonda Vom Feinsten hovězí brambory 150g

  Paštika s hovězím masem a bramborami. Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen. Neobsahuje barviva ani konzervační látky. Složení Maso a živočišné produkty..

  44.00 Kč
 • Paštika Animonda Vom Feinsten Light krůta šunka 150g
  Paštika Animonda Vom Feinsten Light krůta šunka 150g

  Paštika s krůtím masem a šunkou. Kompletní krmivo se sníženým obsahem tuku pro dospělé psy malých plemen. Vhodné zejména pro psy po kastraci, s nadváhou a starší..

  39.00 Kč
 • Paštika Animonda Vom Feinsten Forest jelen 150g
  Paštika Animonda Vom Feinsten Forest jelen 150g

  Paštika s jelením masem. Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen. Neobsahuje barviva ani konzervační látky. Složení Maso a živočišné vedlejší produkty 63 %..

  44.00 Kč
 • Konzerva Animonda Gran Carno masová směs 400g
  Konzerva Animonda Gran Carno masová směs 400g

  Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen se směsí mas (hovězí, kuřecí, krůtí a zvěřina). Animonda GranCarno Original obsahuje pouze pečlivě vybrané, vysoce..

  79.00 Kč


© 2022 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt