Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a doplňky stravy
Dodavatel:Avicentra
Cena:54.00 Kč

Tyčinky s ořechy pro křečky, myši, potkány a další malé hlodavce, doplňkové krmivo. Krmný návod: do klece zavěste 1-2 tyčinky za týden. Složení: obiloviny, semena, ořechy, pekařské výrobky, med, minerální látky. Jakostní znaky: vlhkost 12%.


 • Tyčinky AVICENTRA medové pro malé hlodavce 2ks
  Tyčinky AVICENTRA medové pro malé hlodavce 2ks

  Tyčinky s medem pro křečky, myši, potkány a další malé hlodavce, doplňkové krmivo. Krmný návod: do klece zavěste 1-2 tyčinky za týden. Složení: obiloviny, semena,..

  54.00 Kč
 • Tyčinky AVICENTRA ořechové pro velké hlodavce 2ks
  Tyčinky AVICENTRA ořechové pro velké hlodavce 2ks

  Tyčinky s ořechy pro králíky, morčata a další hlodavce, doplňkové krmivo pro velké hlodavce. Krmný návod: do klece zavěste 1-2 tyčinky za týden. Složení:..

  54.00 Kč
 • Tyčinky AVICENTRA medové pro velké hlodavce 2ks
  Tyčinky AVICENTRA medové pro velké hlodavce 2ks

  Tyčinky s medem pro králíky, morčata a další hlodavce, doplňkové krmivo. Krmný návod: do klece zavěste 1-2 tyčinky za týden. Složení: obiloviny, semena, pekařské..

  54.00 Kč
 • Křupky barevné AVICENTRA pro hlodavce 200g
  Křupky barevné AVICENTRA pro hlodavce 200g

  Barevné křupky pro hlodavce - doplňkové krmivo. Vhodné jako pochoutky pro všechny druhy hlodavců. Krmný návod: podávejte denně přiměřené množství. Složení:..

  39.00 Kč
 • Krmivo Versele-Laga Crispy Snack Popcorn 650g
  Krmivo Versele-Laga Crispy Snack Popcorn 650g

  Lehký snack s křupavými vločkami a lahodnou zeleninou pro králíky a ostatní hlodavce. Doplňkové krmivo pro králíky a hlodavce. Pochoutka s praženými zrny, kousky..

  104.00 Kč
 • Krmivo Versele-Laga Crispy Snack vláknina 1,75kg
  Krmivo Versele-Laga Crispy Snack vláknina 1,75kg

  Lehký snack s vojtěškou, zeleninou a vlákninou pro králíky, morčata, činčily a osmáky. Doplňkové krmivo pro králíky, morčata, činčily a osmáky. Pochoutka s..

  239.00 Kč
 • Slunečnice Avicentra černá 1kg
  Slunečnice Avicentra černá 1kg

  Černá slunečnice - doplňkové krmivo. Vhodné jako doplněk stravy, nebo do míchanic především pro hlodavce a exotické ptactvo. Slunečnicová semínka jsou jedním z..

  64.00 Kč
 • Slunečnice AVICENTRA žíhaná 500g
  Slunečnice AVICENTRA žíhaná 500g

  Žíhaná slunečnice. Doplňkové krmivo pro exotické ptactvo, hlodavce a jiná domácí zvířata. Zajistěte dostatek pitné vody a zkrmujte dle potřeby ptáků. Krmný..

  49.00 Kč
 • Slunečnice AVICENTRA bílá 500g
  Slunečnice AVICENTRA bílá 500g

  Bílá slunečnice - doplňkové krmivo pro exotické ptactvo a jiná domácí zvířata. Oblíbená přísada do krmných směsí vhodná pro ptactvo, hlodavce a jiná domácí..

  49.00 Kč
 • Slunečnice AVICENTRA velkozrnná 500g
  Slunečnice AVICENTRA velkozrnná 500g

  Velkozrnná slunečnice - doplňkové krmivo pro exotické ptactvo. Slunečnice je velice čestou a oblíbenou složkou do krmných směsí. Je vhodná pro exotické ptactvo,..

  54.00 Kč
 • Loupaný oves AVICENTRA 500g
  Loupaný oves AVICENTRA 500g

  Loupaný oves - doplňkové krmivo. Vhodné do krmných směsí pro hlodavce a exotické ptactvo. Má vysokou objemovou hmotnost, vysoký obsah bílkovin, a podíl tuku v zrně...

  34.00 Kč
 • Loupaný oves AVICENTRA 1kg
  Loupaný oves AVICENTRA 1kg

  Loupaný oves - doplňkové krmivo. Vhodné do krmných směsí pro hlodavce a exotické ptactvo. Má vysokou objemovou hmotnost, vysoký obsah bílkovin, a podíl tuku v zrně...

  54.00 Kč
 • Tyčinky AVICENTRA s lesním ovocem pro velké hlodavce 2ks
  Tyčinky AVICENTRA s lesním ovocem pro velké hlodavce 2ks

  Tyčinky s lesním ovocem - doplňkové krmivo. Vhodné jako doplněk stravy pro králíky, morčata a jiné velké hlodavce. Krmný návod: do klece zavěste 1-2 tyčinky za..

  54.00 Kč
 • Tyčinky AVICENTRA s lesním ovocem pro malé hlodavce 2ks
  Tyčinky AVICENTRA s lesním ovocem pro malé hlodavce 2ks

  Tyčinky s lesním ovocem pro křečky, myši, potkany a další hlodavce. Vhodné jako doplňkové krmivo pro malé hlodavce. Krmný návod: do klece zavěste 1-2 tyčinky za..

  54.00 Kč


© 2021 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt