Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a doplňky stravy
Dodavatel:Apetit
Cena:29.00 Kč

Tyčinky k okusování pro všechny hlodavce - doplňkové krmivo pro hlodavce. Krmný návod: umístěte do klece a nechte hlodavcům volně k dispozici. Složení: slunečnice žíhaná, extrudované obilniny, ovesná rýže, sušená mrkev, sušená zelenina, ovesné vločky. Uvedená cena je za 1ks.


 • Green rolls apetit 120g
  Green rolls apetit 120g

  Oblíbená zelená kolečka z vojtěšky. Vhodné jako doplňkové krmivo pro hlodavce. Krmný návod: podávejte v takovém množství, které zvířata spotřebují do druhého..

  34.00 Kč
 • Chléb svatojánský apetit 150g
  Chléb svatojánský apetit 150g

  Lusky z rohovníku - doplňkové krmivo pro hlodavce a velké papoušky. Vhodné pro přidávání do krmných směsí, nebo jako pamlsek. Krmný návod: určeno k výrobě krmiv i..

  34.00 Kč
 • Aqua drink vitakraft 500ml
  Aqua drink vitakraft 500ml

  Pitná voda s minerály- doplňkové krmivo pro hlodavce. Aqua drink je pitná voda pro hlodavce obohacená o minerální látky. Krmný návod: podávejte neředěnou 2-3 x..

  79.00 Kč
 • Loftys vitakraft 100g
  Loftys vitakraft 100g

  Obilné křupky s kopřivami - doplňkové krmivo pro hlodavce. Vhodné jako doplněk stravy pro Vašeho domácího mazlíčka. Krmný návod: podávejte 1-3 polévkové lžíce..

  69.00 Kč
 • Rollinis vitakraft hamster apple bag 7ks
  Rollinis vitakraft hamster apple bag 7ks

  Kuličky s jablečnou příchutí - doplňkové krmivo pro křečky. Vhodný jako pamlsek pro Vašeho domácího mazlíčka. Krmný návod: podávejte 1 kuličku týdně...

  49.00 Kč
 • Čokosy dafiko mrkvičky
  Čokosy dafiko mrkvičky

  Sušenky ve tvaru mrkviček pro hlodavce. Doplňkové krmivo pro hlodavce. Krmný návod: podávejte 1 ks denně jako pochoutku. Složení: obiloviny, tuky a oleje, cukry, sušená..

  4.00 Kč
 • Dropsy dafiko banánové 75g
  Dropsy dafiko banánové 75g

  Banánové bonbony pro hlodavce, doplňkové krmivo. Krmný návod: podávejte 2-5 ks denně. Složení: obiloviny, cukry, tuky a oleje, sušená syrovátka, sušené mléko,..

  36.00 Kč
 • Dropsy dafiko mrkvové 75g
  Dropsy dafiko mrkvové 75g

  Mrkvové bonbony pro hlodavce, doplňkové krmivo. Krmný návod: podávejte 1-3 ks denně. Složení: obiloviny, tuky a oleje, cukry, sušená syrovátka, sušené mléko,..

  36.00 Kč
 • Dropsy dafiko lesní směs 75g
  Dropsy dafiko lesní směs 75g

  Bonbony s příchutí lesních plodů pro hlodavce, doplňkové krmivo. Krmný návod: podávejte 2-5 ks denně jako pochoutku. Složení: obiloviny, tuky a oleje, cukry, sušená..

  36.00 Kč
 • Dropsy dafiko jablečné 75g
  Dropsy dafiko jablečné 75g

  Jablečné bonbony pro hlodavce, doplňkové krmivo. Krmný návod: podávejte 2-5 ks denně. Složení: obiloviny, cukry, tuky a oleje, sušená syrovátka, sušené mléko,..

  36.00 Kč
 • Dropsy dafiko pomerančové 75g
  Dropsy dafiko pomerančové 75g

  Pomerančové dropsy pro hlodavce, doplňkové krmivo. Krmný návod: podávejte 2-5 ks denně. Složení: obiloviny, tuky a oleje, cukr, sušená syrovátka, sušené mléko,..

  36.00 Kč
 • Tyčinky versele-laga crispy s ovocem pro králíky a morčata 110g
  Tyčinky versele-laga crispy s ovocem pro králíky a morčata 110g

  Tyčinky s ovocem pro králíky a morčata - doplňkové krmivo. Krmný návod: umístěte do klece a nechte volně k dispozici. Složení: obiloviny, semena, pekařské výrobky,..

  79.00 Kč
 • Tyčinky versele-laga crispy s mrkví a petrželkou pro králíky a morčata 110g
  Tyčinky versele-laga crispy s mrkví a petrželkou pro králíky a morčata 110g

  Tyčinky s mrkví a petrželkou pro králíky a morčata - doplňkové krmivo. Krmný návod: umístěte do klece a nechte volně k dispozici. Složení: obiloviny, semena,..

  79.00 Kč


© 2020 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt