Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a doplňky stravy
Dodavatel:Apetit
Cena:67.00 Kč

Výběrové krmivo doplněné o křupavé obilniny - kompletní krmivo pro hlodavce. Pochoutkové krmivo s rozmanitými křupavými extrudovanými obilovinami. Krmný návod: podávejte pravidelně v takovém množství, které spotřebují do druhého dne. Složení: extrudované obilniny, vojtěška, kukuřičné vločky, hrachové vločky, extrudovaná kukuřice, mrkev, sojové vločky, extrudovaná rýže, svatojánský chléb, oves, pšenice, ječmen, granule - úsušky pícnin 8 mm, slunečnice žíhaná, slunečnice černá. Jakostní znaky: vlhkost 13%.


 • Menu vitakraft degus 600g
  Menu vitakraft degus 600g

  Plnohodnotné kompletní krmivo pro osmáky. Ideální, velmi chutné a výživné krmivo. Krmný návod: podávejte jako hlavní krmivo doplněné ovocem, čerstvou zelení či..

  84.00 Kč
 • Menu vitakraft rabbit thymian bag 1kg
  Menu vitakraft rabbit thymian bag 1kg

  Kompletní krmivo s tymiánem pro zakrslé králíky. Krmný návod: podávejte cca 4 polévkové lžíce (45-55 g) na jedno zvíře denně. Ke krmivu přidávejte seno a čerstvou..

  110.00 Kč
 • Menu vitakraft vital rabbit 3kg
  Menu vitakraft vital rabbit 3kg

  Kompletní krmivo pro zakrslé králíky. Krmný návod: pro 1 zvíře podávejte denně přibližně 45-5 g (4 polévkové lžíce) krmiva plus seno. Složení: obiloviny,..

  280.00 Kč
 • Menu vitakraft rabbit bag 1kg
  Menu vitakraft rabbit bag 1kg

  Kompletní krmivo pro zakrslé králíky. Krmný návod: každý den naplňte misku přiměřeným množstvím. Složení: obiloviny, zelenina, vedlejší výrobky rostlinného..

  118.00 Kč
 • Menu vitakraft guinea pig bag 1kg
  Menu vitakraft guinea pig bag 1kg

  Kompletní krmivo pro morčata. Krmný návod: Uvedeno na obale. Složení: obiloviny, luštěniny, ořechy, vojtěška, zelenina, pekařské výrobky, minerální látky, cukry,..

  118.00 Kč
 • Menu vitakraft hamster bag 1kg
  Menu vitakraft hamster bag 1kg

  Kompletní krmivo pro křečky. Krmný návod: podávejte několikrát denně malé množství. Složení: obiloviny, olejniny, luštěniny, ořechy, vojtěška, zelenina,..

  118.00 Kč
 • Menu vitakraft hamster bag 400g
  Menu vitakraft hamster bag 400g

  Kompletní krmivo pro křečky. Krmný návod: podávejte několikrát denně malé množství. Složení: obiloviny, olejniny, luštěniny, ořechy, vojtěška, zelenina,..

  67.00 Kč
 • Krmivo versele-laga complete pro morčata 500g
  Krmivo versele-laga complete pro morčata 500g

  Kompletní a chutné krmivo z extrudovaných pelet pro morčata. Krmivo Cavia Complete zajišťuje tyto funkce: Dental Care (péče o chrup)-u morčat se velmi často objevují..

  118.00 Kč
 • Krmivo versele-laga nature pro křečíky 400g
  Krmivo versele-laga nature pro křečíky 400g

  Kompletní krmivo pro křečky. Hamster Nature je kompletní krmivo přizpůsobené na míru specifickým nutričním potřebám křečků. Tato prémiová čistě přírodní..

  84.00 Kč
 • Krmivo versele-laga crispy müsli pro králíky 1kg
  Krmivo versele-laga crispy müsli pro králíky 1kg

  Křupavé müsli s ovesnými vločkami a zeleninou pro králíky a zakrslé králíky-kompletní krmivo. Křupavé müsli obsahují všechny živiny, které Váš králík..

  84.00 Kč
 • Krmivo versele-laga crispy müsli pro morčata 1kg
  Krmivo versele-laga crispy müsli pro morčata 1kg

  Kompletní krmivo pro morčata. Křupavé müsli obsahují všechny živiny, které Vaše morče potřebuje pro dlouhý, zdravý a šťastný život. Obsahují chutné seno, mnoho..

  84.00 Kč
 • Krmivo versele-laga crispy müsli pro křečky 1kg
  Krmivo versele-laga crispy müsli pro křečky 1kg

  Kompletní krmivo pro křečky. Křupavé müsli obsahují všechny živiny, které Váš křeček potřebuje pro dlouhý, zdravý a šťastný život. Energeticky bohaté..

  84.00 Kč
 • Krmivo avicentra standart pro malé hlodavce 500g
  Krmivo avicentra standart pro malé hlodavce 500g

  Kompletní krmivo pro malé hlodavce. Základní krmná směs vhodná pro malé hlodavce. Krmný návod: podávejte denně přiměřené množství. Složení: kukuřice, pšenice,..

  25.00 Kč
 • Krmivo avicentra standart pro malé hlodavce 1kg
  Krmivo avicentra standart pro malé hlodavce 1kg

  Kompletní krmivo pro malé hlodavce. Základní krmná směs vhodná pro malé hlodavce. Krmný návod: podávejte denně přiměřené množství. Složení: kukuřice, pšenice,..

  37.00 Kč
 • Krmivo avicentra speciál pro malé hlodavce 1kg
  Krmivo avicentra speciál pro malé hlodavce 1kg

  Speciální směs pro malé hlodavce - kompletní krmivo. Vyvážené krmivo vhodné pro dlouhodobé krmení malých hlodavců. Krmný návod: podávejte denně přiměřené..

  59.00 Kč
 • Krmivo avicentra delux pro malé hlodavce 500g
  Krmivo avicentra delux pro malé hlodavce 500g

  Výběrová směs pro malé hlodavce - kompletní krmivo. Výběrová krmná směs obohacená o spoustu oříšků, ovoce a zeleniny. Krmný návod: podávejte denně přiměřené..

  59.00 Kč
 • Krmivo avicentra delux pro malé hlodavce 1kg
  Krmivo avicentra delux pro malé hlodavce 1kg

  Výběrová směs pro malé hlodavce, kompletní krmivo. Výběrová krmná směs obohacená o spoustu oříšků, ovoce a zeleniny. Krmný návod: podávejte denně přiměřené..

  93.00 Kč


© 2020 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt