Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Dodavatel:Royal Canin
Cena:1799.00 Kč

Vyvážené a kompletní krmivo Speciálně vytvořené pro dospělé Mainské mývalí kočky nad 15 měsíců věku. Krmivo je obohaceno o taurin, EPA a DHA, které přispívají k udržení zdravé srdeční činnosti. Pomáhá udržovat zdravé kosti a klouby této největší a nejtěžší čistokrevné kočky. Exkluzivní kombinace vybraných amino kyselin, vitamínů a mastných kyselin pomíhá udržovat kůži a srst zdravou. “Emerald 10”, extra velká granule je na míru přizpůsobena pro unikátní a širokou čelist mainských mývalích koček. Podporuje kousání a tím pomáhá udržovat zubní hygienu. ROYAL CANIN® ROYAL CANIN® se řídí základním principem, kdy potřeby koček a psů jsou vždy na prvním místě, s individuálním přístupem a respektem jejich přirozených potřeb. Neustále zlepšujeme naši činnost a receptury díky úzké spolupráci s veterinárními lékaři, profesionálními chovateli a vědeckými pracovníky po celém světe s cílem prohlubovat porozumění specifických potřeb koček a psů....


 • Royal canin indoor long hair 400g
  Royal canin indoor long hair 400g

  Vyvážené a kompletní krmivo Vhodné pro dlouhosrsté dospělé kočky od 1 do 7 let, chované v bytě. Dlouhosrsté kočky žijící v bytě jsou obzvláště náchylné k..

  152.00 Kč
 • Royal canin exigent protein preference 4kg
  Royal canin exigent protein preference 4kg

  Vyvážené a kompletní krmivo Vhodné pro velmi vybíravé kočky od 1 roku. Vyvážený obsah proteinů, lipidy a sacharidy tvoří krmivo atraktivní pro konzumaci. Komplex..

  899.00 Kč
 • Hill´s prescription diet feline kd beef kapsička 85g
  Hill´s prescription diet feline kd beef kapsička 85g

  Lahodné krmivo s delikátními kousky masa v omáčce obsahuje snížené množství bílkovin, které jsou ale velmi kvalitní. Kuřecí nebo hovězí maso či losos a sušený..

  24.00 Kč
 • Nd prime cat adult chicken pomegranate 1,5kg
  Nd prime cat adult chicken pomegranate 1,5kg

  Kompletní krmivo bez obilovin pro dospělé kočky. Bez barviv, chemie a konzervantů. Neobsahuje lepek ani GMO. Výhradně s obsahem přírodních antioxidantů, výtažků..

  369.00 Kč
 • Nd ocean cat low grain adult codfish orange 1,5kg
  Nd ocean cat low grain adult codfish orange 1,5kg

  Kompletní krmivo s nízkým obsahem obilovin pro dospělé kočky. Základ tvoří maso z tresky, které je doplněno o mnoho cenných vitamínu a minerálů. Absence komplexních..

  299.00 Kč
 • Nd prime cat adult chicken pomegranate 5kg
  Nd prime cat adult chicken pomegranate 5kg

  Kompletní krmivo bez obilovin pro dospělé kočky. Bez barviv, chemie a konzervantů. Neobsahuje lepek ani GMO. Výhradně s obsahem přírodních antioxidantů, výtažků..

  1119.00 Kč
 • Nd prime cat neutered chicken pomegranate 5kg
  Nd prime cat neutered chicken pomegranate 5kg

  Kompletní krmivo bez obilovin pro kastrované kočky. Se sníženým obsahem tuku. Bez barviv, chemie a konzervantů. Neobsahuje lepek ani GMO. Výhradně s obsahem přírodních..

  1169.00 Kč
 • Nd quinoa cat adult digestion lamb fennel 1,5kg
  Nd quinoa cat adult digestion lamb fennel 1,5kg

  Kompletní krmivo bez obilovin pro dospělé kočky. Vysoce stravitelné krmivo pro zdraví trávicího traktu. Krmivo pro zvláštní účely výživy koček určené k podpoře..

  539.00 Kč
 • Nd pumpkin cat adult duck cantaloupe melon 1,5kg
  Nd pumpkin cat adult duck cantaloupe melon 1,5kg

  Kompletní krmivo bez obilovin pro dospělé kočky. Bez barviv, chemie a konzervantů. Neobsahuje lepek ani GMO. Výhradně s obsahem přírodních antioxidantů, výtažků..

  439.00 Kč
 • Nd ancestral grain cat neutered chicken pomegranate 5kg
  Nd ancestral grain cat neutered chicken pomegranate 5kg

  Kompletní krmivo s nízkým obsahem obilovin pro kastrované kočky. Se sníženým obsahem tuků. Absence komplexních obilovin, jediné použité obiloviny v některých..

  879.00 Kč


© 2020 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt