Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Dodavatel:Royal Canin
Cena:1549.00 Kč

Royal Canin Kitten je kompletní superprémiové krmivo pro koťata do 12 měsíců. Růst je zásadním obdobím v životě vašeho kotěte. Je to čas velkých změn, důležitých objevů a nových seznámení. Během tohoto období je důležité, aby vaše kotě dostalo ty správné živiny, které podpoří jeho zdravý růst a vývoj. Složení krmiva ROYAL CANIN® Kitten je vytvořeno tak, aby uspokojovalo veškeré nutriční potřeby vašeho kotěte. Druhá fáze růstu je pro vaše kotě klíčová, protože jeho imunitní systém se stále postupně vyvíjí. Krmivo podporuje přirozenou obranyschopnost vašeho kotěte hlavně díky patentovanému komplexu antioxidantů, do kterého patří i velmi prospěšný vitamín E. Protože je trávicí systém vašeho kotěte v citlivé fázi vývoje, krmivo ROYAL CANIN® Kitten je snadno stravitelné díky bílkovinám, které jsou stravitelné minimálně z 90 % (označované anglickou zkratkou L.I.P.) a prebiotikům, například FOS. Růst vaše kotěte je v tomto období poměrně intenzivní a prochází mnoha fyzickými změnami....


 • Royal canin indoor 10kg
  Royal canin indoor 10kg

  Royal Canin Indoor je kompletní superprémiové krmivo pro dospělé kočky (1 - 7 let) chované v bytě. Domácí kočky mívají zpravidla méně pohybu než kočky venkovní a..

  1349.00 Kč
 • Royal canin sterilised 10kg
  Royal canin sterilised 10kg

  Royal Canin Sterilised je kompletní superprémiové krmivo pro dospělé kastrované kočky (starší 1 roku). Po kastraci vaší kočky je nutné, aby přešla na krmivo, které..

  1349.00 Kč
 • Hill´s prescription diet feline kd beef kapsička 12x85g
  Hill´s prescription diet feline kd beef kapsička 12x85g

  Lahodné krmivo s delikátními kousky masa v omáčce obsahuje snížené množství bílkovin, které jsou ale velmi kvalitní. Kuřecí nebo hovězí maso či losos a sušený..

  289.00 Kč
 • Pochoutka vitakraft cat yums se sýrem 40g
  Pochoutka vitakraft cat yums se sýrem 40g

  Neodolatelná šťavnatá odměna pro vaší kočku.Vitakraft Cat Yums se sýrem pro kočky je doplňkové krmivo pro kočky. Chutná sousta s extra masem a sýrem. Složení 71,9%..

  42.00 Kč
 • Pochoutka vitakraft cat yums s játrovkou 40g
  Pochoutka vitakraft cat yums s játrovkou 40g

  Neodolatelná šťavnatá odměna pro vaší kočku. Doplňkové krmivo Vitakraft Yums pro kočky. Extra masité, šťavnaté pochoutky s játry a klobásou. Složení 72,8% maso a..

  42.00 Kč
 • Pochoutka vitakraft cat yums s lososem 40g
  Pochoutka vitakraft cat yums s lososem 40g

  Neodolatelná šťavnatá odměna pro vaší kočku. Doplňkové krmivo Vitakraft Yums pro kočky. Extra masité, šťavnaté pochoutky s lahodným lososem. Složení maso a..

  42.00 Kč
 • Pochoutka vitakraft cat yums superfood kachna s bezinkou 40g
  Pochoutka vitakraft cat yums superfood kachna s bezinkou 40g

  Neodolatelná šťavnatá odměna pro vaší kočku. Doplňkové krmivo Vitakraft Yums pro kočky. Extra masité, šťavnaté pochoutky s kachním masem a šťávou z bezinky...

  42.00 Kč
 • Pochoutka vitakraft triggles s lososem 40g
  Pochoutka vitakraft triggles s lososem 40g

  Chutný snack pro kočky Ideální jako výživný pamlsek k rozmazlování vašeho kočičího miláčka Originální trojitá forma: jeden kousek se skládá ze 3 částí,..

  42.00 Kč
 • Vitakraft jelly lovers losos a treska 6x15g
  Vitakraft jelly lovers losos a treska 6x15g

  Chutná pochoutka pro mlsné kočičí jazýčky. Lahodné želé nabízí skvělou obměnu do kočiččího jídelníčku a to zcela bez obilovin a cukru. Želé Jelly Lovers je..

  59.00 Kč
 • Adventní kalendář trixie pro kočky
  Adventní kalendář trixie pro kočky

  Adventní kalendář pro kočky s výběrem kvalitních pamlsků. Obasahuje kuřecí, lososové a tuňákové masové pochoutky. Velikost: 30 × 34 × 3,5 cm..

  212.00 Kč
 • Adventní kalendář trixie premio pro kočky
  Adventní kalendář trixie premio pro kočky

  Adventní kalendář pro kočky. Obsahuje výběr kvalitních pamlsků pro kočky. Velikost: 24,5 × 37 × 3,5 cm..

  212.00 Kč
 • Brit care adult large breed lamb rice 122kg zdarma
  Brit care adult large breed lamb rice 122kg zdarma

  Hypoalergenní kompletní krmivo pro dospělé psy velkých plemen nad 25 kg Kvalitní vysoce stravitelné proteiny a sacharidy Klouby a kosti velkých plemen jsou vystaveny..

  1062.00 Kč
 • Royal canin maxi puppy 15kg
  Royal canin maxi puppy 15kg

  Royal Canin Maxi Puppy je kompletní superprémiové krmivo pro štěňata (2 - 15 měsíců věku) velkých plemen (26 - 44 kg váhy v dospělosti). Granule ROYAL CANIN® Maxi..

  1299.00 Kč
 • Hill´s canine puppy healthy development large breed 16kg
  Hill´s canine puppy healthy development large breed 16kg

  Hill's Canine Puppy pro štěňata velkých plemen umožňuje vašemu štěňátku nejlepší start do psího života. Krmivo podporuje u malých štěňat stavbu svalů a kostí a..

  1299.00 Kč


© 2020 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt