Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Dodavatel:Royal Canin
Cena:1619.00 Kč

Kompletní krmivo pro štěňata obřích plemen Vhodné pro štěňata velkých plemen do 8 měsíců s hmotností v dospělosti > 45 kg. Krmivo podporuje intenzivní růst během první fáze života štěňat obřích plemen. Vhodným obsahem energie zamezuje přílišnému nárůstu tělesné hmotnosti a prostřednictvím optimálního přísunu vápníku a fosforu přispívá u štěněte molosoidního plemene k dobré mineralizaci kostí a zároveň podporuje správné zpevnění kloubů a kostí. Prostřednictvím patentovaného komplexu antioxidantů a manno-oligosacharidů napomáhá vývoji přirozených obranných mechanismů. Znaky krmiva: Zdravé trávení Výjimečná kombinace živin k podpoře optimální bezpečnosti trávicích procesů (proteiny L.I.P.) a vyvážené střevní flóry (prebiotika, FOS, MOS) přispívající ke správné konzistenci stolice. Pro podporu imunity Prostřednictvím patentovaného komplexu antioxidantů a manno-oligosacharidů napomáhá vývoji přirozených obranných mechanismů. Pro...


 • Royal canin medium junior 1kg
  Royal canin medium junior 1kg

  Kompletní krmivo pro psy Speciálně pro štěňata středních plemen (hmotnost v dospělosti 11 až 25 kg) - do 12 měsíců. Znaky krmiva: Zdravé trávení Výjimečná..

  206.00 Kč
 • Royal canin maxi junior 1kg
  Royal canin maxi junior 1kg

  Kompletní krmivo pro psy Vhodné speciálně pro štěňata velkých plemen (hmotnost v dospělosti 26 až 44 kg) - do 15 měsíců Splňuje nároky na příjem energie štěňat..

  206.00 Kč
 • Royal canin mini starter 3kg
  Royal canin mini starter 3kg

  Kompletní krmivo pro štěňata a březí a kojící feny START COMPLEX Vycházející z vědeckých výzkumů je BIRTH PROGRAMME jedinečné nutriční řešení, které splňuje..

  629.00 Kč
 • Royal canin medium starter 1kg
  Royal canin medium starter 1kg

  Krmivo pro štěňata a březí a kojící matky Vycházející z vědeckých výzkumů, BIRTH PROGRAMME nabízí jedinečné nutriční řešení, které splňuje potřeby feny a..

  215.00 Kč
 • Hill´s science plan canine puppy large breed chicken 14,5kg
  Hill´s science plan canine puppy large breed chicken 14,5kg

  Aby se Vaše štěně optimálně vyvíjelo, je zapotřebí speciální krmivo, které mu poskytne všechny důležité živiny v prvním roce života. Hill's Science Plan Puppy..

  1299.00 Kč
 • Nd ancestral grain dog puppy mini chicken pomegrate 800g
  Nd ancestral grain dog puppy mini chicken pomegrate 800g

  Kompletní krmivo pro štěňata malých plemen s nízkým obsahem obilovin. Vhodné také pro březí a kojící feny. Absence komplexních obilovin, jediné použité obiloviny v..

  219.00 Kč
 • Nd pumpkin dog puppy mini lamb blueberry 7kg
  Nd pumpkin dog puppy mini lamb blueberry 7kg

  Kompletní krmivo pro štěňata malých plemen bez obilovin. Vhodné pro březí a kojící feny. Bez barviv, chemie a konzervantů. Neobsahuje lepek ani GMO. Výhradně s obsahem..

  1019.00 Kč
 • Nd pumpkin dog puppy ml lamb blueberry 2,5kg
  Nd pumpkin dog puppy ml lamb blueberry 2,5kg

  Kompletní krmivo pro štěňata středních a velkých plemen bez obilovin. Vhodné také pro březí a kojící feny. Bez barviv, chemie a konzervantů. Neobsahuje lepek ani GMO...

  499.00 Kč
 • Nd ancestral grain dog puppy mini chicken pomegrate 7kg
  Nd ancestral grain dog puppy mini chicken pomegrate 7kg

  Kompletní krmivo pro štěňata malých plemen s nízkým obsahem obilovin. Vhodné také pro březí a kojící feny. Absence komplexních obilovin, jediné použité obiloviny v..

  799.00 Kč
 • Nd ancestral grain dog puppy ml lamb blueberry 12kg
  Nd ancestral grain dog puppy ml lamb blueberry 12kg

  Kompletní krmivo pro štěňata středních a velkých plemen s nízkým obsahem obilovin. Vhodné také pro březí a kojící feny. Absence komplexních obilovin, jediné..

  1279.00 Kč
 • Hill´s science plan canine puppy health development chicken 14kg
  Hill´s science plan canine puppy health development chicken 14kg

  Hill's Science Plan krmivo pro štěňata středních plemen s kuřetem má bohatou chuť a pečlivé složení pro potřeby štěňat ve vývinu, aby život dobře začala a..

  1099.00 Kč
 • Taste of the wild prey turkey 11,33kg
  Taste of the wild prey turkey 11,33kg

  Kompletní krmivo pro psy všech plemen a různého stáří s krocaním masem. Limitovaný počet ingrediencí – každá má svůj význam. Receptura Taste of the Wild s..

  1199.00 Kč
 • Taste of the wild prey angus beef 11,33kg
  Taste of the wild prey angus beef 11,33kg

  Kompletní krmivo pro psy všech plemen a různého věku s hovězím masem. Limitovaný počet ingrediencí – každá má svůj význam. Receptura Taste of the Wild s..

  1199.00 Kč


© 2020 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt