Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Dodavatel:Royal Canin
Cena:1549.00 Kč

Royal Canin Kitten je kompletní superprémiové krmivo pro koťata do 12 měsíců. Růst je zásadním obdobím v životě vašeho kotěte. Je to čas velkých změn, důležitých objevů a nových seznámení. Během tohoto období je důležité, aby vaše kotě dostalo ty správné živiny, které podpoří jeho zdravý růst a vývoj. Složení krmiva ROYAL CANIN® Kitten je vytvořeno tak, aby uspokojovalo veškeré nutriční potřeby vašeho kotěte. Druhá fáze růstu je pro vaše kotě klíčová, protože jeho imunitní systém se stále postupně vyvíjí. Krmivo podporuje přirozenou obranyschopnost vašeho kotěte hlavně díky patentovanému komplexu antioxidantů, do kterého patří i velmi prospěšný vitamín E. Protože je trávicí systém vašeho kotěte v citlivé fázi vývoje, krmivo ROYAL CANIN® Kitten je snadno stravitelné díky bílkovinám, které jsou stravitelné minimálně z 90 % (označované anglickou zkratkou L.I.P.) a prebiotikům, například FOS. Růst vaše kotěte je v tomto období poměrně intenzivní a prochází mnoha fyzickými změnami....


 • Hill´s Science Plan Feline Kitten Tuna 7kg
  Hill´s Science Plan Feline Kitten Tuna 7kg

  Hill´s Science Plan granule pro koťata jsou vytvořeny speciálně pro potřeby koťat ve vývinu, aby život dobře začala a dosáhla svého plného potenciálu. Pro koťata do..

  989.00 Kč
 • Hill´s Science Plan Feline Kitten Chicken 7kg
  Hill´s Science Plan Feline Kitten Chicken 7kg

  Hill´s Science Plan granule pro koťata do 1 roku jsou vytvořeny speciálně pro potřeby koťat ve vývinu, aby život dobře začala a dosáhla svého plného potenciálu...

  984.00 Kč
 • Acana Grasslands Cat 4,5kg
  Acana Grasslands Cat 4,5kg

  Kompletní krmivo pro kočky všech plemen i věkových kategorií, které je připravováno v oceňovaných kanadských kuchyních. Obsahuje maso z volně chovaných kachen, vejce..

  1354.00 Kč
 • Acana Pacifica Cat 4,5kg
  Acana Pacifica Cat 4,5kg

  Kompletní krmivo pro kočky všech plemen i věkových kategorií, které je připravováno v oceňovaných kanadských kuchyních. Obsahuje maso z volně lovených ryb (sledi,..

  1214.00 Kč
 • Orijen Cat Kitten 5,4kg
  Orijen Cat Kitten 5,4kg

  Kompletní krmivo pro kočky všech věkových kategorií. Orijen Cat & Kitten je plný proteinu z volně chovaných kuřat a krůt, ryb lovených v přírodních vodách a..

  1335.00 Kč
 • Orijen Six Fish Cat 5,4kg
  Orijen Six Fish Cat 5,4kg

  Kompletní krmivo pro kočky všech věkových kategorií. Orijen Six Fish je bezkonkurenční díky svému obsahu ryb lovených v chladných vodách kanadského severního..

  1499.00 Kč
 • Brit Care Cat Grain-Free Kitten Healthy Growth Development 7kg
  Brit Care Cat Grain-Free Kitten Healthy Growth Development 7kg

  Kompletní krmivo pro koťata nebo březí a kojící kočky. Hypoalergenní, bezobilná, vysoce stravitelná receptura bohatá na nezbytné živiny, pokrývá energetické..

  949.00 Kč
 • Brit Care Cat Grain-Free Kitten Healthy Growth Development 0,4kg
  Brit Care Cat Grain-Free Kitten Healthy Growth Development 0,4kg

  Kompletní krmivo pro koťata nebo březí a kojící kočky. Hypoalergenní, bezobilná, vysoce stravitelná receptura bohatá na nezbytné živiny, pokrývá energetické..

  99.00 Kč
 • Eukanuba Cat Kitten 400g
  Eukanuba Cat Kitten 400g

  100% kompletní a vyvážené krmivo s kuřecím masem pro koťata Správný poměr živin v období růstu Porodní váha koťat je okolo 100 g a tato váha se v prvních týdnech..

  169.00 Kč
 • Kapsička Hill´s Science Plan Feline Kitten Multipack Chicken Ocean Fish 12x85g
  Kapsička Hill´s Science Plan Feline Kitten Multipack Chicken Ocean Fish 12x85g

  Balení dvanácti kapsiček pro koťata. Pečlivě vybírané složení zajišťuje správný, avšak vyvážený přísun živin pro zdravý vývoj vašeho koťátka Multipack..

  279.00 Kč
 • Ontario Fresh Brunch Kitten Ocean Fish 80g
  Ontario Fresh Brunch Kitten Ocean Fish 80g

  Šťavnatá a zdravá svačinka pro kočky​ s lahodnými kousky masa roztrhanými na drobné kousky​. Doplňkové krmivo pro koťata od 1. měsíce života. V chutné omáčce..

  49.00 Kč
 • Ontario Fresh Brunch Kitten Chicken 80g
  Ontario Fresh Brunch Kitten Chicken 80g

  Šťavnatá a zdravá svačinka pro kočky​ s lahodnými kousky masa roztrhanými na drobné kousky​. Doplňkové krmivo pro koťata od 1. měsíce života. V chutné omáčce..

  49.00 Kč
 • Kapsička Carnilove Cat Pouch Kitten králík a měsíček lékařský 85g
  Kapsička Carnilove Cat Pouch Kitten králík a měsíček lékařský 85g

  Kompletní krmivo nebo chutný topping ke granulím pro koťata. Unikátní druhy masa. Bez obilovin a brambor. Bez GMO a sóji. Bez cukru. Bez konzervantů a barviv. Vysoký obsah..

  39.00 Kč
 • Konzerva Carnilove Turkey Salmon for Kittens 100g
  Konzerva Carnilove Turkey Salmon for Kittens 100g

  Kompletní vlhké krmivo pro koťata s krocaním masem ze svaloviny a lososem. Složení 35 % krocaní maso, krocaní játra, krocaní srdce, 42,8 % vývar, 20 % losos, 1 %..

  49.00 Kč
 • Vanička SCHMUSY NATURE kitten losos jehně 100g
  Vanička SCHMUSY NATURE kitten losos jehně 100g

  Vanička s lososem, jehněčím masem, rýží a rybím olejem pro koťata, kompletní krmivo. Krmný návod: v prvních 4 měsících věku kotěte podávejte 1–3 vaničky..

  34.00 Kč


© 2021 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt