Informace o produktu:
Kategorie: Pelíšky
Dodavatel:Rogz
Cena:769.00 Kč

Měkký pohodlný pelíšek s motivem pro kočky. Plyšový pelíšek ROGZ SNUG navržený speciálně pro kočky nabízí Vašmu domácímu mazlíčkovi maximální pohodlí a komfort při odpočinku, spaní, nebo číhání na svou kořist. Tento kočíčí pelíšek se díky krásným a různorodým designům v několika barevných provedeních hodí do všech typů interiérů. Celý pelíšek lze prát v pračce při 30 °C a díky tomu se velmi snadno se udržuje čistý. Velikost: 56 x 39 cm, výška 13 cm.


 • BRIT Care Cat Cheeky Im Living Outdoor 400g
  BRIT Care Cat Cheeky Im Living Outdoor 400g

  Superprémiové hypoalergenní kompletní krmivo se zvěřinou a rýží pro dospělé kočky žijící venku Cheeky Jsem Cheeky a žiji na střeše velkého domu. Hned vedle roste..

  94.00 Kč
 • BRIT Care Cat Daisy Ive to control my Weight 2kg
  BRIT Care Cat Daisy Ive to control my Weight 2kg

  Superprémiové hypoalergenní krmivo s krocanem a rýží pro dospělé kočky s nadváhou Daisy Jsem gurmánka a jídlo je mojí vášní.Ráda ochutnávám roztodivné..

  379.00 Kč
 • Granule Applaws - Dry cat senior 400g
  Granule Applaws - Dry cat senior 400g

  Kompletní krmivo pro starší kočky nad 7 let věku a kastrované kočky Unikátní krmivo pro starší kočky Krmivo s kuřecím masem - 80% kuřecí složky, 20% zelenina a..

  119.00 Kč
 • Eukanuba Cat Senior Chicken 4kg
  Eukanuba Cat Senior Chicken 4kg

  Kompletní krmivo pro starší a staré kočky nad 7 let V kondici i během stárnutí Přibližně ve věku 7 let se metabolismus kočky a její nutriční potřeby mění a..

  879.00 Kč
 • Eukanuba Cat Adult Chicken 400g
  Eukanuba Cat Adult Chicken 400g

  Kompletní krmivo pro dospělé kočky s kuřecím masem Vysoce kvalitní výživa Na vrcholu fyzické aktivity dospělé kočky vyžadují vysoce kvalitní výživu pro..

  159.00 Kč
 • Eukanuba Cat Adult Lamb 4kg
  Eukanuba Cat Adult Lamb 4kg

  Kompletní krmivo pro dospělé kočky s jehněčím masem Pro citlivé zažívání Některé kočky jsou citlivější než ostatní a více náchylné na rozrušení. Pro..

  829.00 Kč
 • Eukanuba Cat Adult Chicken Sterilised Weight Control 3kg
  Eukanuba Cat Adult Chicken Sterilised Weight Control 3kg

  Kompletní krmivo pro dospělé kočky, které mají problémy s nadváhou nebo pro kastrované kočky. Kočky žijící uvnitř a kočky kastrované mají sklony k nadváze...

  659.00 Kč
 • Carnilove Duck and Pheasant Adult Cats–Hairball Control 400g
  Carnilove Duck and Pheasant Adult Cats–Hairball Control 400g

  Holistické krmivo z kachny a bažanta bez obilovin a bez brambor pro perfektní kondici dospělých koček Navrženo s respektem k přirozené skladbě potravy koček Krmivo je..

  134.00 Kč
 • Carnilove Lamb and Wild Boar Adult Cats – Sterilised 400g
  Carnilove Lamb and Wild Boar Adult Cats – Sterilised 400g

  Holistické vysoce kvalitní krmivo z jehněčího masa a divočáka bez obilovin a brambor pro kastrované kočky Navrženo s respektem k přirozené skladbě potravy koček..

  134.00 Kč


© 2021 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt