Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Dodavatel:Orijen
Cena:2199.00 Kč

Kompletní krmivo pro starší psy všech plemen. Orijen Senior obsahuje bezkonkurenční podíl volně chovaných kuřat a krůt, ryb lovených v přírodních vodách a vajec z hnízdních chovů. Všechny suroviny jsou nám dodávány čerstvé z albertských farem nebo chladných vod Pacifiku. Se sníženým obsahem sacharidů a nízkou glykemickou zátěží jsou krmiva Orijen jedinečnou volbou pro zajištění vrcholové kondice všech starších psů, včetně toho vašeho. Krmiva Orijen jsou připravována ve vítězně oceňovaných kuchyních NorthStar® v Kanadě a zaručí, že váš pes bude zdravý, spokojený a silný. Krmivo neobsahuje obiloviny a brambory. Složení Čerstvé kuřecí maso 13 %, čerstvá celá vejce 7 %, čerstvé krůtí maso 7 %, čerstvý celý sleď 7 %, čerstvá kuřecí játra 6 %, čerstvý celý platýs 4 %, čerstvá krůtí játra 4 %, čerstvé kuřecí krky 4 %, čerstvá kuřecí srdce 4 %, čerstvá krůtí srdce 4 %, kuře dehydrované 4 %, krůta dehydrovaná 4 %, celá makrela dehydrovaná 4 %, celá sardinka dehydrovaná 4 %, celý...


 • Acana Heritage Senior 2kg
  Acana Heritage Senior 2kg

  Krmivo pro dospělé psy všech plemen od 7 let věku. Krmivo Acana Heritage Senior je připravováno v oceňovaných kanadských kuchyních a překypuje volně chovanými kuřaty,..

  499.00 Kč
 • Essential Foods Older 12,5kg
  Essential Foods Older 12,5kg

  Krmivo bez obilovin pro starší psy všech plemen. Mix gressinghamské kachny, kuřete a ryb doplněné ovocem, zeleninou a bylinkami vypěstovanými v britské přírodě, to je..

  1350.00 Kč
 • Eukanuba Senior Large Giant Lamb 2,5kg
  Eukanuba Senior Large Giant Lamb 2,5kg

  100% kompletní a vyvážené krmivo s jehněčím masem pro psí seniory velkých a obřích plemen nad 9 let. Příslib kvality byl vždy v jádru všeho, co děláme. Ve své..

  349.00 Kč
 • Eukanuba Senior Large Giant Lamb 12kg
  Eukanuba Senior Large Giant Lamb 12kg

  100% kompletní a vyvážené krmivo s jehněčím masem pro psí seniory velkých a obřích plemen nad 9 let. Příslib kvality byl vždy v jádru všeho, co děláme. Ve své..

  1499.00 Kč
 • Brit Care Cat Grain-Free Senior Weight Control 7kg
  Brit Care Cat Grain-Free Senior Weight Control 7kg

  Kompletní krmivo pro starší kočky (nad 7 let). Vhodné taky pro sterilizované seniory. Hypoalergenní, bezobilná receptura obsahuje proteiny z vysoce kvalitního masa, které..

  949.00 Kč
 • Brit Care Cat Grain-Free Senior Weight Control 0,4kg
  Brit Care Cat Grain-Free Senior Weight Control 0,4kg

  Kompletní krmivo pro starší kočky (nad 7 let). Vhodné taky pro sterilizované seniory. Hypoalergenní, bezobilná receptura obsahuje proteiny z vysoce kvalitního masa, které..

  99.00 Kč
 • Brit Care Cat Grain-Free Senior Weight Control 2kg
  Brit Care Cat Grain-Free Senior Weight Control 2kg

  Kompletní krmivo pro starší kočky (nad 7 let). Vhodné taky pro sterilizované seniory. Hypoalergenní, bezobilná receptura obsahuje proteiny z vysoce kvalitního masa, které..

  399.00 Kč
 • Krmivo Little Big Paw Senior losos 1,5kg
  Krmivo Little Big Paw Senior losos 1,5kg

  Krmivo pro kočky s nadváhou a kočky starší 7 let. Bez obilovin. více jak 50 % lososa vysoký obsah bílkovin hypoalergenní ze surovin bez genetické modifikace (GMO free)..

  429.00 Kč
 • Rasco Premium Cat Senior, Turkey, Cranberries, Nasturtium 400g
  Rasco Premium Cat Senior, Turkey, Cranberries, Nasturtium 400g

  Prémiové, kompletní krmivo pro dospělé kočky od 7 let, se sníženým obsahem tuku, bílkovin a kalorií pro optimální tělesnou kondici seniorních koček. Obsahuje..

  84.00 Kč
 • Ontario Fresh Brunch Senior Chicken 80g​
  Ontario Fresh Brunch Senior Chicken 80g​

  Šťavnatá a zdravá svačinka pro kočky​ s lahodnými kousky masa roztrhanými na drobné kousky​. Doplňkové krmivo pro dospělé kočky starší 7 let​. V chutné..

  49.00 Kč
 • Kapsička ANIMONDA Rafine Soupe Senior kuřecí telecí sýr 100g
  Kapsička ANIMONDA Rafine Soupe Senior kuřecí telecí sýr 100g

  Kapsička s kuřecím masem, telecím masem a sýrem pro starší kočky. Kompletní krmivo po seniory. Krmný návod: kočkám o hmotnosti 3 až 4 kg podávejte 215-240 g,..

  39.00 Kč
 • Eukanuba VD Joint Mobility Dog 1kg
  Eukanuba VD Joint Mobility Dog 1kg

  Krmivo pro psy ve vztahu k redukci tělesné hmotnosti a zátěže kloubů. Specifikace diety: Krmivo je doplňěno o L karnitin a vitamin A, které usnadňují průběh..

  209.00 Kč
 • Acana Heritage Light Fit 2kg
  Acana Heritage Light Fit 2kg

  Krmivo pro dospělé psy všech plemen od jednoho roku věku. Krmivo Acana Light & Fit je připravováno v oceňovaných kanadských kuchyních a překypuje volně chovanými..

  499.00 Kč
 • Eukanuba Adult Medium 15kg 3kg zdarma
  Eukanuba Adult Medium 15kg 3kg zdarma

  Kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé psy Vhodné pro dospělé psy středně velkých plemen ve věku od 1 do 7 let s hmotností od 10 do 25 kg, kteří jsou průměrně..

  1379.00 Kč
 • Eukanuba Daily Care Large Weight Control 15kg
  Eukanuba Daily Care Large Weight Control 15kg

  Kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé psy. Vhodné pro psy velkých a obřích plemen od 1 do 6 let s hmotností od 25 do 40 kg a od 2 do 6 let pro psy s hmotností nad 40..

  1469.00 Kč
 • Eukanuba Daily Care Excess Weight 2,3kg
  Eukanuba Daily Care Excess Weight 2,3kg

  POZOR, ZMĚNA OBALU A RECEPTURY. Vážení zákazníci, postupně bude docházet ke změně na novou, vylepšenou recepturu a ke změně obalu. Kompletní krmivo pro dospělé psy..

  329.00 Kč
 • Eukanuba Daily Care Excess Weight 12kg
  Eukanuba Daily Care Excess Weight 12kg

  Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen od 1 roku s nadváhou nebo po kastraci. Krmivo EUKANUBA Daily Care pro psy s nadváhou a kastrované psy má o 50 % méně tuku..

  1289.00 Kč


© 2021 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt