Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Dodavatel:Orijen
Cena:2173.00 Kč

Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen. Orijen Fit & Trim se vyznačuje bezkonkurenčním obsahem volně chovaných kuřat a krůt, ryb lovených v přírodních vodách a vajec z hnízdních chovů, vše je dodávané čerstvé v bohatě výživném podílu Celé kořisti. S nízkým obsahem tuků a sacharidů a s jedinečnou chutí jablek, dýní a máslových dýní zajištují krmiva ORIJEN vrcholovou kondici všech dospělých psů, včetně toho vašeho. Krmiva Orijen jsou připravována ve vítězně oceňovaných kuchyních NorthStar® v Kanadě a zaručí, že váš pes bude zdravý, spokojený a silný. Krmivo neobsahuje obiloviny a brambory. Složení Čerstvé kuřecí maso 14 %, čerstvá celá vejce 6 %, čerstvý celý sleď 6 %, čerstvé krůtí maso 6 %, čerstvá kuřecí játra 6 %, čerstvý celý platýs 4 %, čerstvá celá makrela 4 %, čerstvý celý hejk 4 %, čerstvá krůtí játra 4 %, čerstvá kuřecí srdce 4 %, kuře (dehydrované) 4 %, krůta (dehydrovaná) 4 %, celá makrela (dehydrovaná) 4 %, celá sardinka (dehydrovaná) 4 %, celý sleď...


 • Eukanuba VD Joint Mobility Dog 1kg
  Eukanuba VD Joint Mobility Dog 1kg

  Krmivo pro psy ve vztahu k redukci tělesné hmotnosti a zátěže kloubů. Specifikace diety: Krmivo je doplňěno o L karnitin a vitamin A, které usnadňují průběh..

  209.00 Kč
 • Eukanuba Adult Medium 15kg 3kg zdarma
  Eukanuba Adult Medium 15kg 3kg zdarma

  Kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé psy Vhodné pro dospělé psy středně velkých plemen ve věku od 1 do 7 let s hmotností od 10 do 25 kg, kteří jsou průměrně..

  1379.00 Kč
 • Eukanuba Daily Care Large Weight Control 15kg
  Eukanuba Daily Care Large Weight Control 15kg

  Kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé psy. Vhodné pro psy velkých a obřích plemen od 1 do 6 let s hmotností od 25 do 40 kg a od 2 do 6 let pro psy s hmotností nad 40..

  1469.00 Kč
 • Eukanuba Daily Care Excess Weight 2,3kg
  Eukanuba Daily Care Excess Weight 2,3kg

  POZOR, ZMĚNA OBALU A RECEPTURY. Vážení zákazníci, postupně bude docházet ke změně na novou, vylepšenou recepturu a ke změně obalu. Kompletní krmivo pro dospělé psy..

  329.00 Kč
 • Eukanuba Daily Care Sensitive Digestion 2,3kg
  Eukanuba Daily Care Sensitive Digestion 2,3kg

  POZOR, ZMĚNA OBALU A RECEPTURY. Vážení zákazníci, postupně bude docházet ke změně na novou, vylepšenou recepturu a ke změně obalu. Kompletní a vyvážené krmivo pro..

  329.00 Kč
 • Eukanuba Daily Care Sensitive Digestion 12kg
  Eukanuba Daily Care Sensitive Digestion 12kg

  Kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé psy všech plemen Vhodné pro dospělé psy všech plemen od 1 roku s citlivým trávením. Pro podporu vyrovnaného trávicího..

  1289.00 Kč
 • Eukanuba Daily Care Sensitive Joints 12kg
  Eukanuba Daily Care Sensitive Joints 12kg

  Kompletní a vyvážené krmivo pro psy s citlivými klouby. Vhodné pro dospělé psy všech plemen od 1 roku. Pro zdravé klouby Krmivo obsahuje nezbytné vitamíny a minerály,..

  1289.00 Kč
 • Eukanuba Daily Care Small Medium Weight Control 15kg
  Eukanuba Daily Care Small Medium Weight Control 15kg

  Kompletní a vyvážené krmivo Vhodné pro dospělé psy malých a středně velkých plemen od 1 do 7 let s váhou do 25 kg, kteří mají nadváhu nebo jsou méně aktivní. S..

  1289.00 Kč
 • Essential Foods Nautical Living 12,5kg
  Essential Foods Nautical Living 12,5kg

  Zdravé rybí balení bez obilovin pro dospělé psy. Čerstvý skotský losos, pstruh duhový odchycený v britském Salisbury, sleď a další sezónní ryby. Vše ještě..

  1490.00 Kč
 • Essential Foods Contour 12,5kg
  Essential Foods Contour 12,5kg

  Essential Contour je krmivo vyvinuto speciálně pro psy trpící nadváhou nebo ty, kteří k tomu mají opakovaně tendenci. Čerstvá Gressinghamská kachna, kuřecí maso,..

  1350.00 Kč
 • Essential Foods Stamina 12,5kg
  Essential Foods Stamina 12,5kg

  Krmivo bez obilovin pro dospělé psy v zátěži nebo psy, kterým se nedaří přibrat. Vhodné také pro březí a kojící feny. Lehká a výživná drůbež. Čerstvé..

  1490.00 Kč
 • Essential Foods Contour Small Breed 3kg
  Essential Foods Contour Small Breed 3kg

  Essential Contour je krmivo vyvinuto speciálně pro psy trpící nadváhou nebo ty, kteří k tomu mají opakovaně tendenci. Oproti většímu balení jsou granulky v této..

  460.00 Kč
 • Essential Foods Estate Living Small Breed 3kg
  Essential Foods Estate Living Small Breed 3kg

  Essential Estate Living je jedinečné bezobilné krmivo pro dospělé psy připravené ze zvěřiny, kuřat plemene Ross a Cobb a čerstvého jehněčího, které se prohánělo..

  530.00 Kč


© 2021 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt