Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Dodavatel:N&D
Cena:1519.00 Kč

Kompletní krmivo pro dospělé psy středních a velkých plemen bez obilovin. Základ krmiva tvoří maso z divočáka, které je doplněno o mnoho cenných vitamínu a minerálů. Bez barviv, chemie a konzervantů. Neobsahuje lepek ani GMO. Výhradně s obsahem přírodních antioxidantů, výtažků bohatých na tokoferol, který umožňuje konzervaci přírodním způsobem. Baleno v ochranné atmosféře. Při procesu balení se kyslík nahrazuje dusíkem, který zaručuje přírodní konzervaci produktu. Vysoký obsah vysoce kvalitních vitamínů, které se díky přídavku "za studena" vyznačují delší trvanlivostí. Dýně je výbornou surovinou při léčbě průjmových stavů, zácpách a jiných trávicích obtížích. Dýně obsahuje hodně vlákniny a má nízký obsah kalorií, cholesterolu a tuku. Dále obsahuje velké množství antioxidantů a vitamínů A,C, E a K a minerální látky (měď, železo, hořčík, draslík zinek, vápník, měď a fosfor). Složení Divočák (24%), dehydratovaný protein z divočáka (22%), hrachový...


 • ND Pumpkin Dog Adult ML Lamb Blueberry 12kg
  ND Pumpkin Dog Adult ML Lamb Blueberry 12kg

  Kompletní krmivo pro dospělé psy středních a velkých plemen bez obilovin. Základ tvoří jehněčí maso, které je doplněno o mnoho cenných vitamínu a minerálů. Díky..

  1569.00 Kč
 • ND Pumpkin Dog Adult Lamb Blueberry Mini 7kg
  ND Pumpkin Dog Adult Lamb Blueberry Mini 7kg

  Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen bez obilovin. Základ tvoří jehněčí maso, které je doplněno o mnoho cenných vitamínu a minerálů. Díky jehněčímu..

  969.00 Kč
 • ND Quinoa Dog Weight Management Lamb Broccoli 2,5kg
  ND Quinoa Dog Weight Management Lamb Broccoli 2,5kg

  Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen bez obilovin. Pro psy s nadváhou. Svým složením pomáhá při snižování tělesné hmotnosti. Bez barviv, chemie a..

  679.00 Kč
 • ND Ancestral Grain Dog Adult Lamb Blueberry Mini 7kg
  ND Ancestral Grain Dog Adult Lamb Blueberry Mini 7kg

  Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen s nízkým obsahem obilovin. Absence komplexních obilovin, jediné použité obiloviny v některých recepturách mají nižší..

  799.00 Kč
 • Taste of the Wild Appalachian Valley Canine 2kg
  Taste of the Wild Appalachian Valley Canine 2kg

  Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen bez obilovin. Obsahuje velké množství zvěřiny, jehněčího a kachního masa. Jako zdroj energie slouží luštěniny -..

  289.00 Kč
 • Taste of the Wild Pine Forest Canine 12,2kg
  Taste of the Wild Pine Forest Canine 12,2kg

  Krmivo pro dospělé psy všech plemen bez obilovin. Obsahuje velké množství zvěřiny a jehněčího masa. Jako zdroj energie slouží luštěniny - cizrna, hrách nebo..

  1350.00 Kč
 • Taste of the Wild Pacific Stream Canine 12,2kg
  Taste of the Wild Pacific Stream Canine 12,2kg

  Krmivo pro dospělé psy všech plemen bez obilovin. Obsahuje maso z lososa a mořských ryb - pouze rybí protein jako zdroj živočišných bílkovin. Jako zdroj energie slouží..

  1350.00 Kč
 • Taste of the Wild Southwest Canyon Canine 5,6kg
  Taste of the Wild Southwest Canyon Canine 5,6kg

  Krmivo pro dospělé psy všech plemen bez obilovin. Obsahuje hovězí, jehněčí maso a maso z divočáka. Jako zdroj energie slouží hrách. Vyvážený obsah zeleniny, ovoce a..

  750.00 Kč
 • Taste of the Wild Appalachian Valley Canine 12,2kg
  Taste of the Wild Appalachian Valley Canine 12,2kg

  Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen bez obilovin. Obsahuje velké množství zvěřiny, jehněčího a kachního masa. Jako zdroj energie slouží luštěniny -..

  1350.00 Kč
 • Royal Canin Yorkshire Terrier Adult 7,5kg
  Royal Canin Yorkshire Terrier Adult 7,5kg

  Royal Canin Yorkshire Terrier Adult je kompletní super prémiové krmivo pro dospělé (od 10 měsíců věku) čistokrevné plemeno jorkširského teriéra. Granule obsahují..

  979.00 Kč


© 2021 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt