Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Dodavatel:N&D
Cena:1559.00 Kč

Kompletní krmivo pro dospělé psy středních a velkých plemen bez obilovin. Základ tvoří maso z tresky, které je doplněno o mnoho cennýc.h vitamínů a minerálů. Bez barviv, chemie a konzervantů. Neobsahuje lepek ani GMO. Výhradně s obsahem přírodních antioxidantů, výtažků bohatých na tokoferol, který umožňuje konzervaci přírodním způsobem. Baleno v ochranné atmosféře. Při procesu balení se kyslík nahrazuje dusíkem, který zaručuje přírodní konzervaci produktu. Vysoký obsah vysoce kvalitních vitamínů, které se díky přídavku "za studena" vyznačují delší trvanlivostí. Složení Treska (25%), dehydratovaný protein z tresky (25%), hrachový škrob, rybí olej (ze sledě), sušená dýně (5%), vláknina z hrachu, sušené mrkve, sušená vojtěška, inulin, fruktooligosacharidy, extrakt z kvasnic (zdroj mannanoligosacharidů), sušený sladký pomeranč (0,5%), sušené jablko, sušené granátové jablko, sušený špenát, semena Psyllium husk (0,3%), sušené borůvky, chlorid sodný,...


 • Nd ocean dog adult ml codfishpumpkin orange 2,5kg
  Nd ocean dog adult ml codfishpumpkin orange 2,5kg

  Kompletní krmivo pro dospělé psy středních a velkých plemen bez obilovin. Základ tvoří maso z tresky, které je doplněno o mnoho cenných vitamínů a minerálů. Bez..

  439.00 Kč
 • Nd pumpkin dog adult ml lamb blueberry 12kg
  Nd pumpkin dog adult ml lamb blueberry 12kg

  Kompletní krmivo pro dospělé psy středních a velkých plemen bez obilovin. Základ tvoří jehněčí maso, které je doplněno o mnoho cenných vitamínu a minerálů. Díky..

  1569.00 Kč
 • Nd pumpkin dog adult lamb blueberry mini 2,5kg
  Nd pumpkin dog adult lamb blueberry mini 2,5kg

  Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen bez obilovin. Základ tvoří jehněčí maso, které je doplněno o mnoho cenných vitamínu a minerálů. Díky jehněčímu..

  499.00 Kč
 • Nd pumpkin dog adult lamb blueberry mini 7kg
  Nd pumpkin dog adult lamb blueberry mini 7kg

  Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen bez obilovin. Základ tvoří jehněčí maso, které je doplněno o mnoho cenných vitamínu a minerálů. Díky jehněčímu..

  969.00 Kč
 • Nd quinoa dog weight management lamb broccoli 2,5kg
  Nd quinoa dog weight management lamb broccoli 2,5kg

  Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen bez obilovin. Pro psy s nadváhou. Svým složením pomáhá při snižování tělesné hmotnosti. Bez barviv, chemie a..

  679.00 Kč
 • Nd ancestral grain dog adult lamb blueberry mini 7kg
  Nd ancestral grain dog adult lamb blueberry mini 7kg

  Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen s nízkým obsahem obilovin. Absence komplexních obilovin, jediné použité obiloviny v některých recepturách mají nižší..

  799.00 Kč
 • Taste of the wild appalachian valley canine 2kg
  Taste of the wild appalachian valley canine 2kg

  Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen bez obilovin. Obsahuje velké množství zvěřiny, jehněčího a kachního masa. Jako zdroj energie slouží luštěniny -..

  289.00 Kč
 • Taste of the wild pine forest canine 12,2kg
  Taste of the wild pine forest canine 12,2kg

  Krmivo pro dospělé psy všech plemen bez obilovin. Obsahuje velké množství zvěřiny a jehněčího masa. Jako zdroj energie slouží luštěniny - cizrna, hrách nebo..

  1350.00 Kč
 • Taste of the wild pacific stream canine 12,2kg
  Taste of the wild pacific stream canine 12,2kg

  Krmivo pro dospělé psy všech plemen bez obilovin. Obsahuje maso z lososa a mořských ryb - pouze rybí protein jako zdroj živočišných bílkovin. Jako zdroj energie slouží..

  1350.00 Kč
 • Taste of the wild sierra mountain canine 12,2kg
  Taste of the wild sierra mountain canine 12,2kg

  Krmivo pro dospělé psy všech plemen bez obilovin. Obsahuje pouze jehněčí maso – jediný zdroj živočišných bílkovin. Jako zdroj energie slouží luštěniny - cizrna,..

  1289.00 Kč
 • Taste of the wild southwest canyon canine 5,6kg
  Taste of the wild southwest canyon canine 5,6kg

  Krmivo pro dospělé psy všech plemen bez obilovin. Obsahuje hovězí, jehněčí maso a maso z divočáka. Jako zdroj energie slouží hrách. Vyvážený obsah zeleniny, ovoce a..

  750.00 Kč
 • Taste of the wild appalachian valley canine 12,2kg
  Taste of the wild appalachian valley canine 12,2kg

  Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen bez obilovin. Obsahuje velké množství zvěřiny, jehněčího a kachního masa. Jako zdroj energie slouží luštěniny -..

  1350.00 Kč
 • Brit care grain-free adult salmon potato 122kg zdarma
  Brit care grain-free adult salmon potato 122kg zdarma

  Bezobilná receptura pro dospělé psy malých a středních plemen od 1 do 25 kg Prevence výživou Během života každého psa občas přicházejí období, kdy tělesný vývoj..

  1274.00 Kč


© 2020 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt