Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Dodavatel:N&D
Cena:1589.00 Kč

Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen bez obilovin. Základ tvoří maso ze sledě, které je doplněno o mnoho cenných vitamínů a minerálů. Pro obnovu a udržení zdravé kůže a srsti. Bez barviv, chemie a konzervantů. Neobsahuje lepek ani GMO. Výhradně s obsahem přírodních antioxidantů, výtažků bohatých na tokoferol, který umožňuje konzervaci přírodním způsobem. Baleno v ochranné atmosféře. Při procesu balení se kyslík nahrazuje dusíkem, který zaručuje přírodní konzervaci produktu. Vysoký obsah vysoce kvalitních vitamínů, které se díky přídavku "za studena" vyznačují delší trvanlivostí. Quinoa je potravina s bohatým obsahem surovin prospěšných pro zdraví. Tato podpora je u vícerých onemocněních a fyziologických stavech prospěšná protože: Podporuje trávení, absorpci živin a zdraví trávicího traktu. Bohatá na vzácné amino-kyseliny a přírodní antioxidanty. Má nízký glykemický index. Neobsahuje lepek. Má vyšší obsah živin než obiloviny....


 • ND Pumpkin Dog Adult ML Chicken Pomegranate 2,5kg
  ND Pumpkin Dog Adult ML Chicken Pomegranate 2,5kg

  Kompletní krmivo pro dospělé psy středních a velkých plemen bez obilovin. Základ tvoří maso z kuřete, které je doplněno o mnoho cenných vitamínu a minerálů Bez..

  459.00 Kč
 • ND Ancestral Grain Dog Adult ML Lamb Blueberry 12kg
  ND Ancestral Grain Dog Adult ML Lamb Blueberry 12kg

  Kompletní krmivo pro dospělé psy středních a velkých plemen s nízkým obsahem obilovin. Vhodné pro psy s citlivým zažíváním. Absence komplexních obilovin, jediné..

  1399.00 Kč
 • ND Ocean Dog Adult ML Codfish Pumpkin Orange 12kg
  ND Ocean Dog Adult ML Codfish Pumpkin Orange 12kg

  Kompletní krmivo pro dospělé psy středních a velkých plemen bez obilovin. Základ tvoří maso z tresky, které je doplněno o mnoho cennýc.h vitamínů a minerálů. Bez..

  1699.00 Kč
 • ND Pumpkin Dog Adult ML Boar Apple 12kg
  ND Pumpkin Dog Adult ML Boar Apple 12kg

  Kompletní krmivo pro dospělé psy středních a velkých plemen bez obilovin. Základ krmiva tvoří maso z divočáka, které je doplněno o mnoho cenných vitamínu a..

  1719.00 Kč
 • ND Pumpkin Dog Adult ML Lamb Blueberry 12kg
  ND Pumpkin Dog Adult ML Lamb Blueberry 12kg

  Kompletní krmivo pro dospělé psy středních a velkých plemen bez obilovin. Základ tvoří jehněčí maso, které je doplněno o mnoho cenných vitamínu a minerálů. Díky..

  1719.00 Kč
 • ND Pumpkin Dog Adult Lamb Blueberry Mini 2,5kg
  ND Pumpkin Dog Adult Lamb Blueberry Mini 2,5kg

  Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen bez obilovin. Základ tvoří jehněčí maso, které je doplněno o mnoho cenných vitamínu a minerálů. Díky jehněčímu..

  539.00 Kč
 • ND Quinoa Dog Digestion Lamb Fennel 2,5kg
  ND Quinoa Dog Digestion Lamb Fennel 2,5kg

  Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen bez obilovin. Vysoce stravitelné krmivo pro zdraví trávicího traktu. Krmivo pro zvláštní účely výživy psů určené k..

  679.00 Kč
 • ND Quinoa Dog Weight Management Lamb Broccoli 2,5kg
  ND Quinoa Dog Weight Management Lamb Broccoli 2,5kg

  Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen bez obilovin. Pro psy s nadváhou. Svým složením pomáhá při snižování tělesné hmotnosti. Bez barviv, chemie a..

  679.00 Kč
 • Hill´s Science Plan Canine Adult Chicken 14kg
  Hill´s Science Plan Canine Adult Chicken 14kg

  Krmivo Hill's Science Plan pro dospělé psy všech plemen s kuřetem obsahuje zdroj vysoce kvalitních bílkovin pro svalovou hmotu, přírodní vlákninu pro zdravé trávení a..

  1249.00 Kč
 • ND Ancestral Grain Dog Adult Lamb Blueberry Mini 7kg
  ND Ancestral Grain Dog Adult Lamb Blueberry Mini 7kg

  Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen s nízkým obsahem obilovin. Absence komplexních obilovin, jediné použité obiloviny v některých recepturách mají nižší..

  889.00 Kč
 • Taste of the Wild Appalachian Valley Canine 2kg
  Taste of the Wild Appalachian Valley Canine 2kg

  Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen bez obilovin. Obsahuje velké množství zvěřiny, jehněčího a kachního masa. Jako zdroj energie slouží luštěniny -..

  329.00 Kč
 • Taste of the Wild Pine Forest Canine 12,2kg
  Taste of the Wild Pine Forest Canine 12,2kg

  Krmivo pro dospělé psy všech plemen bez obilovin. Obsahuje velké množství zvěřiny a jehněčího masa. Jako zdroj energie slouží luštěniny - cizrna, hrách nebo..

  1350.00 Kč
 • Taste of the Wild Pacific Stream Canine 5,6kg
  Taste of the Wild Pacific Stream Canine 5,6kg

  Krmivo pro dospělé psy všech plemen bez obilovin. Obsahuje maso z lososa a mořských ryb - pouze rybí protein jako zdroj živočišných bílkovin. Jako zdroj energie slouží..

  750.00 Kč
 • Taste of the Wild Sierra Mountain Canine 12,2kg
  Taste of the Wild Sierra Mountain Canine 12,2kg

  Krmivo pro dospělé psy všech plemen bez obilovin. Obsahuje pouze jehněčí maso – jediný zdroj živočišných bílkovin. Jako zdroj energie slouží luštěniny - cizrna,..

  1289.00 Kč
 • Taste of the Wild Southwest Canyon Canine 5,6kg
  Taste of the Wild Southwest Canyon Canine 5,6kg

  Krmivo pro dospělé psy všech plemen bez obilovin. Obsahuje hovězí, jehněčí maso a maso z divočáka. Jako zdroj energie slouží hrách. Vyvážený obsah zeleniny, ovoce a..

  750.00 Kč
 • Taste of the Wild Southwest Canyon Canine 12,2kg
  Taste of the Wild Southwest Canyon Canine 12,2kg

  Krmivo pro dospělé psy všech plemen bez obilovin. Obsahuje hovězí, jehněčí maso a maso z divočáka. Jako zdroj energie slouží hrách. Vyvážený obsah zeleniny, ovoce a..

  1390.00 Kč


© 2021 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt