Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Dodavatel:N&D
Cena:1919.00 Kč

Kompletní krmivo pro dospělé psy středních a velkých plemen bez obilovin. Základ tvoří jehněčí maso, které je doplněno o mnoho cenných vitamínu a minerálů. Díky jehněčímu masu je tak krmivo vhodné také pro psy s citlivým zažíváním. Borůvky jsou přírodním antioxidantem. Bez barviv, chemie a konzervantů. Neobsahuje lepek ani GMO. Výhradně s obsahem přírodních antioxidantů, výtažků bohatých na tokoferol, který umožňuje konzervaci přírodním způsobem. Baleno v ochranné atmosféře. Při procesu balení se kyslík nahrazuje dusíkem, který zaručuje přírodní konzervaci produktu. Vysoký obsah vysoce kvalitních vitamínů, které se díky přídavku "za studena" vyznačují delší trvanlivostí. Dýně je výbornou surovinou při léčbě průjmových stavů, zácpách a jiných trávicích obtížích. Dýně obsahuje hodně vlákniny a má nízký obsah kalorií, cholesterolu a tuku. Dále obsahuje velké množství antioxidantů a vitamínů A,C, E a K a minerální látky (měď, železo, hořčík, draslík...


 • Eukanuba VD Joint Mobility Dog 1kg
  Eukanuba VD Joint Mobility Dog 1kg

  Krmivo pro psy ve vztahu k redukci tělesné hmotnosti a zátěže kloubů. Specifikace diety: Krmivo je doplňěno o L karnitin a vitamin A, které usnadňují průběh..

  209.00 Kč
 • ND Pumpkin Dog Adult Lamb Blueberry Mini 2,5kg
  ND Pumpkin Dog Adult Lamb Blueberry Mini 2,5kg

  Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen bez obilovin. Základ tvoří jehněčí maso, které je doplněno o mnoho cenných vitamínu a minerálů. Díky jehněčímu..

  629.00 Kč
 • ND Quinoa Dog Digestion Lamb Fennel 2,5kg
  ND Quinoa Dog Digestion Lamb Fennel 2,5kg

  Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen bez obilovin. Vysoce stravitelné krmivo pro zdraví trávicího traktu. Krmivo pro zvláštní účely výživy psů určené k..

  779.00 Kč
 • Hill´s Science Plan Canine Adult Chicken 14kg
  Hill´s Science Plan Canine Adult Chicken 14kg

  Krmivo Hill's Science Plan pro dospělé psy všech plemen s kuřetem obsahuje zdroj vysoce kvalitních bílkovin pro svalovou hmotu, přírodní vlákninu pro zdravé trávení a..

  1429.00 Kč
 • Taste of the Wild Pacific Stream Canine 5,6kg
  Taste of the Wild Pacific Stream Canine 5,6kg

  Krmivo pro dospělé psy všech plemen bez obilovin. Obsahuje maso z lososa a mořských ryb - pouze rybí protein jako zdroj živočišných bílkovin. Jako zdroj energie slouží..

  849.00 Kč
 • Taste of the Wild Sierra Mountain Canine 12,2kg
  Taste of the Wild Sierra Mountain Canine 12,2kg

  Krmivo pro dospělé psy všech plemen bez obilovin. Obsahuje pouze jehněčí maso – jediný zdroj živočišných bílkovin. Jako zdroj energie slouží luštěniny - cizrna,..

  1499.00 Kč
 • Taste of the Wild Southwest Canyon Canine 12,2kg
  Taste of the Wild Southwest Canyon Canine 12,2kg

  Krmivo pro dospělé psy všech plemen bez obilovin. Obsahuje hovězí, jehněčí maso a maso z divočáka. Jako zdroj energie slouží hrách. Vyvážený obsah zeleniny, ovoce a..

  1539.00 Kč
 • Taste of the Wild Pine Forest Canine 5,6kg
  Taste of the Wild Pine Forest Canine 5,6kg

  Krmivo pro dospělé psy všech plemen bez obilovin. Obsahuje velké množství zvěřiny a jehněčího masa. Jako zdroj energie slouží luštěniny - cizrna, hrách nebo..

  849.00 Kč
 • Royal Canin Yorkshire Terrier Adult 7,5kg
  Royal Canin Yorkshire Terrier Adult 7,5kg

  Royal Canin Yorkshire Terrier Adult je kompletní super prémiové krmivo pro dospělé (od 10 měsíců věku) čistokrevné plemeno jorkširského teriéra. Granule obsahují..

  1499.00 Kč
 • Eukanuba Adult Small Medium Breed Lamb 1kg - DOPRODEJ
  Eukanuba Adult Small Medium Breed Lamb 1kg - DOPRODEJ

  Kompletní krmivo pro psy upřednostňující jehněčí maso Vhodné pro psy ve věku od 1 do 7 let s hmotností do 25 kg, upřednostňujících krmivo s jehněčím masem pro..

  169.00 Kč


© 2021 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt