Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Dodavatel:N&D
Cena:1699.00 Kč

Kompletní krmivo pro dospělé psy středních a velkých plemen bez obilovin. Základ tvoří maso z tresky, které je doplněno o mnoho cennýc.h vitamínů a minerálů. Bez barviv, chemie a konzervantů. Neobsahuje lepek ani GMO. Výhradně s obsahem přírodních antioxidantů, výtažků bohatých na tokoferol, který umožňuje konzervaci přírodním způsobem. Baleno v ochranné atmosféře. Při procesu balení se kyslík nahrazuje dusíkem, který zaručuje přírodní konzervaci produktu. Vysoký obsah vysoce kvalitních vitamínů, které se díky přídavku "za studena" vyznačují delší trvanlivostí. Složení Treska (25%), dehydratovaný protein z tresky (25%), hrachový škrob, rybí olej (ze sledě), sušená dýně (5%), vláknina z hrachu, sušené mrkve, sušená vojtěška, inulin, fruktooligosacharidy, extrakt z kvasnic (zdroj mannanoligosacharidů), sušený sladký pomeranč (0,5%), sušené jablko, sušené granátové jablko, sušený špenát, semena Psyllium husk (0,3%), sušené borůvky, chlorid sodný,...


 • ND Pumpkin Dog Adult ML Boar Apple 12kg
  ND Pumpkin Dog Adult ML Boar Apple 12kg

  Kompletní krmivo pro dospělé psy středních a velkých plemen bez obilovin. Základ krmiva tvoří maso z divočáka, které je doplněno o mnoho cenných vitamínu a..

  1719.00 Kč
 • ND Pumpkin Dog Adult Lamb Blueberry Mini 2,5kg
  ND Pumpkin Dog Adult Lamb Blueberry Mini 2,5kg

  Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen bez obilovin. Základ tvoří jehněčí maso, které je doplněno o mnoho cenných vitamínu a minerálů. Díky jehněčímu..

  539.00 Kč
 • ND Quinoa Dog Digestion Lamb Fennel 2,5kg
  ND Quinoa Dog Digestion Lamb Fennel 2,5kg

  Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen bez obilovin. Vysoce stravitelné krmivo pro zdraví trávicího traktu. Krmivo pro zvláštní účely výživy psů určené k..

  679.00 Kč
 • Hill´s Science Plan Canine Adult Chicken 14kg
  Hill´s Science Plan Canine Adult Chicken 14kg

  Krmivo Hill's Science Plan pro dospělé psy všech plemen s kuřetem obsahuje zdroj vysoce kvalitních bílkovin pro svalovou hmotu, přírodní vlákninu pro zdravé trávení a..

  1249.00 Kč
 • Taste of the Wild Appalachian Valley Canine 2kg
  Taste of the Wild Appalachian Valley Canine 2kg

  Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen bez obilovin. Obsahuje velké množství zvěřiny, jehněčího a kachního masa. Jako zdroj energie slouží luštěniny -..

  329.00 Kč
 • Taste of the Wild Pacific Stream Canine 5,6kg
  Taste of the Wild Pacific Stream Canine 5,6kg

  Krmivo pro dospělé psy všech plemen bez obilovin. Obsahuje maso z lososa a mořských ryb - pouze rybí protein jako zdroj živočišných bílkovin. Jako zdroj energie slouží..

  750.00 Kč
 • Taste of the Wild Sierra Mountain Canine 12,2kg
  Taste of the Wild Sierra Mountain Canine 12,2kg

  Krmivo pro dospělé psy všech plemen bez obilovin. Obsahuje pouze jehněčí maso – jediný zdroj živočišných bílkovin. Jako zdroj energie slouží luštěniny - cizrna,..

  1289.00 Kč
 • Taste of the Wild Southwest Canyon Canine 12,2kg
  Taste of the Wild Southwest Canyon Canine 12,2kg

  Krmivo pro dospělé psy všech plemen bez obilovin. Obsahuje hovězí, jehněčí maso a maso z divočáka. Jako zdroj energie slouží hrách. Vyvážený obsah zeleniny, ovoce a..

  1390.00 Kč
 • Taste of the Wild Pine Forest Canine 5,6kg
  Taste of the Wild Pine Forest Canine 5,6kg

  Krmivo pro dospělé psy všech plemen bez obilovin. Obsahuje velké množství zvěřiny a jehněčího masa. Jako zdroj energie slouží luštěniny - cizrna, hrách nebo..

  750.00 Kč
 • Acana Heritage Sport 17kg
  Acana Heritage Sport 17kg

  Krmivo pro aktivní psy v zátěži a psy všech plemen a každého věku, které zajistí výbornou kondici. Krmivo Acana Sport je připravováno v oceňovaných kanadských..

  1917.00 Kč


© 2021 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt