Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a doplňky stravy
Dodavatel:Vitakraft
Cena:329.00 Kč

Kompletní krmivo pro zakrslé králíky. Obsažený Vital-Komplex, kombinace vitamínů a minerálů, dodává Vašemu zvířeti další porci životní vitality. Složení Vedlejší produkty rostlinného původu (vojtěška 10,6%), obilniny (39,8%), zelenina (sušená mrkev 1%, sušená dýně 1%), ovoce (sušené jablko 1%), sušené listy máty peprné (0,9%), minerální látky, sušený tymián (0,6%), sušené květy heřmánku (0,3%), oleje a tuky, květy ibišku (0,2%), extrakt z Yucca Schidigera.


 • Krmivo Versele-Laga Complete pro morčata 500g
  Krmivo Versele-Laga Complete pro morčata 500g

  Kompletní a chutné krmivo z extrudovaných pelet pro morčata. Krmivo Cavia Complete zajišťuje tyto funkce: Dental Care (péče o chrup)-u morčat se velmi často objevují..

  144.00 Kč
 • Krmivo VERSELE-LAGA Nature pro křečíky 400g
  Krmivo VERSELE-LAGA Nature pro křečíky 400g

  Kompletní krmivo pro křečky. Hamster Nature je kompletní krmivo přizpůsobené na míru specifickým nutričním potřebám křečků. Tato prémiová čistě přírodní..

  104.00 Kč
 • Krmivo VERSELE-LAGA Crispy Müsli pro králíky 1kg
  Krmivo VERSELE-LAGA Crispy Müsli pro králíky 1kg

  Křupavé müsli s ovesnými vločkami a zeleninou pro králíky a zakrslé králíky-kompletní krmivo. Křupavé müsli obsahují všechny živiny, které Váš králík..

  104.00 Kč
 • Krmivo VERSELE-LAGA Crispy Müsli pro křečky 1kg
  Krmivo VERSELE-LAGA Crispy Müsli pro křečky 1kg

  Kompletní krmivo pro křečky. Křupavé müsli obsahují všechny živiny, které Váš křeček potřebuje pro dlouhý, zdravý a šťastný život. Energeticky bohaté..

  104.00 Kč
 • Krmivo AVICENTRA standart pro malé hlodavce 1kg
  Krmivo AVICENTRA standart pro malé hlodavce 1kg

  Kompletní krmivo pro malé hlodavce. Základní krmná směs vhodná pro malé hlodavce. Krmný návod: podávejte denně přiměřené množství. Složení: kukuřice, pšenice,..

  44.00 Kč
 • Krmivo AVICENTRA speciál pro malé hlodavce 1kg
  Krmivo AVICENTRA speciál pro malé hlodavce 1kg

  Speciální směs pro malé hlodavce - kompletní krmivo. Vyvážené krmivo vhodné pro dlouhodobé krmení malých hlodavců. Krmný návod: podávejte denně přiměřené..

  69.00 Kč
 • Krmivo AVICENTRA delux pro malé hlodavce 1kg
  Krmivo AVICENTRA delux pro malé hlodavce 1kg

  Výběrová směs pro malé hlodavce, kompletní krmivo. Výběrová krmná směs obohacená o spoustu oříšků, ovoce a zeleniny. Krmný návod: podávejte denně přiměřené..

  109.00 Kč
 • Krmivo AVICENTRA standart pro králíky 1kg
  Krmivo AVICENTRA standart pro králíky 1kg

  Směs pro králíky, kompletní krmivo. Základní krmná směs. Krmný návod: podávejte denně přiměřené množství. Složení: oves celý, ječmen, pšenice, kukuřice,..

  49.00 Kč
 • Krmivo AVICENTRA delux pro činčily 1kg
  Krmivo AVICENTRA delux pro činčily 1kg

  Výběrová směs pro činčily - kompletní krmivo. Výběrová krmná směs pro činčily obohacená o spoustu ovoce, zeleniny a oříšků. Krmný návod: podávejte denně..

  119.00 Kč
 • Krmivo VERSELE-LAGA Crispy Müsli pro králíky 2.75kg
  Krmivo VERSELE-LAGA Crispy Müsli pro králíky 2.75kg

  Křupavé müsli s ovesnými vločkami a zeleninou pro králíky a zakrslé králíky-kompletní krmivo. Křupavé müsli obsahují všechny živiny, které Váš králík..

  209.00 Kč


© 2021 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt