Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a doplňky stravy
Dodavatel:Vitakraft
Cena:99.00 Kč

Plnohodnotné kompletní krmivo pro osmáky. Ideální, velmi chutné a výživné krmivo. Krmný návod: podávejte jako hlavní krmivo doplněné ovocem, čerstvou zelení či senem. Složení: obiloviny, zelenina, ovoce, vedlejší výrobky rostlinného původu, semena, ořechy, bílkovinné extrakty rostlinného původu, cukry, minerální látky. Jakostní znaky: proteiny 13,6%, vlhkost 11,7%, tuky 3,8%, hrubé popeloviny 3,2%, vláknina 7,1%, vápník 0,43%, fosfor 0,35%, vitamín A 1260 m.j./ kg, vitamín D3 155 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 5,4 mg / kg, měď 2 mg / kg.


 • Menu VITAKRAFT Dwarf Hamster 400g
  Menu VITAKRAFT Dwarf Hamster 400g

  Kompletní krmivo pro džungarské křečky. Krmný návod: každý den naplňte krmítko přiměřeným množstvím. Složení: obiloviny, vedlejší výrobky rostlinného..

  89.00 Kč
 • Menu Vitakraft Vital Rabbit 3kg
  Menu Vitakraft Vital Rabbit 3kg

  Kompletní krmivo pro zakrslé králíky. Obsažený Vital-Komplex, kombinace vitamínů a minerálů, dodává Vašemu zvířeti další porci životní vitality. Složení..

  329.00 Kč
 • Krmivo Versele-Laga Crispy Müsli pro králíky 1kg
  Krmivo Versele-Laga Crispy Müsli pro králíky 1kg

  Křupavé müsli s ovesnými vločkami a zeleninou pro králíky a zakrslé králíky-kompletní krmivo. Křupavé müsli obsahují všechny živiny, které Váš králík..

  129.00 Kč
 • Krmivo Versele-Laga Crispy Müsli pro morčata 1kg
  Krmivo Versele-Laga Crispy Müsli pro morčata 1kg

  Kompletní krmivo pro morčata. Křupavé müsli obsahují všechny živiny, které Vaše morče potřebuje pro dlouhý, zdravý a šťastný život. Obsahují chutné seno, mnoho..

  129.00 Kč
 • Krmivo AVICENTRA standart pro malé hlodavce 500g
  Krmivo AVICENTRA standart pro malé hlodavce 500g

  Kompletní krmivo pro malé hlodavce. Základní krmná směs vhodná pro malé hlodavce. Krmný návod: podávejte denně přiměřené množství. Složení: kukuřice, pšenice,..

  34.00 Kč
 • Krmivo AVICENTRA speciál pro malé hlodavce 500g
  Krmivo AVICENTRA speciál pro malé hlodavce 500g

  Speciální směs - kompletní krmivo pro malé hlodavce. Vyvážené krmivo vhodné pro dlouhodobé krmení malých hlodavců. Krmný návod: podávejte denně přiměřené..

  49.00 Kč
 • Krmivo AVICENTRA speciál pro malé hlodavce 1kg
  Krmivo AVICENTRA speciál pro malé hlodavce 1kg

  Speciální směs pro malé hlodavce - kompletní krmivo. Vyvážené krmivo vhodné pro dlouhodobé krmení malých hlodavců. Krmný návod: podávejte denně přiměřené..

  79.00 Kč
 • Krmivo AVICENTRA delux pro malé hlodavce 500g
  Krmivo AVICENTRA delux pro malé hlodavce 500g

  Výběrová směs pro malé hlodavce - kompletní krmivo. Výběrová krmná směs obohacená o spoustu oříšků, ovoce a zeleniny. Krmný návod: podávejte denně přiměřené..

  79.00 Kč
 • Krmivo AVICENTRA standart pro králíky 500g
  Krmivo AVICENTRA standart pro králíky 500g

  Směs pro králíky, kompletní krmivo. Základní krmná směs. Krmný návod: podávejte denně přiměřené množství. Složení: oves celý, ječmen, pšenice, kukuřice,..

  34.00 Kč
 • Krmivo AVICENTRA standart pro králíky 1kg
  Krmivo AVICENTRA standart pro králíky 1kg

  Směs pro králíky, kompletní krmivo. Základní krmná směs. Krmný návod: podávejte denně přiměřené množství. Složení: oves celý, ječmen, pšenice, kukuřice,..

  54.00 Kč
 • Krmivo AVICENTRA speciál pro králíky 500g
  Krmivo AVICENTRA speciál pro králíky 500g

  Speciální směs pro králíky, kompletní krmivo. Vyvážené krmivo vhodné pro dlouhodobé krmení. Krmný návod: podávejte denně přiměřené množství. Složení: oves..

  44.00 Kč
 • Krmivo AVICENTRA delux pro činčily 500g
  Krmivo AVICENTRA delux pro činčily 500g

  Výběrová směs pro činčily - kompletní krmivo. Výběrová krmná směs pro činčily obohacená o spoustu ovoce, zeleniny a oříšků. Krmný návod: podávejte denně..

  74.00 Kč
 • Krmivo AVICENTRA delux pro činčily 1kg
  Krmivo AVICENTRA delux pro činčily 1kg

  Výběrová směs pro činčily - kompletní krmivo. Výběrová krmná směs pro činčily obohacená o spoustu ovoce, zeleniny a oříšků. Krmný návod: podávejte denně..

  129.00 Kč
 • Krmivo AVICENTRA premium činčila osmák 850g
  Krmivo AVICENTRA premium činčila osmák 850g

  Prémiové krmivo s bylinkami pro činčily a osmáky - kompletní krmivo. Krmivo je speciálně navrženo tak, aby bylo stejně výživné jako přirozená potrava v přírodě...

  109.00 Kč


© 2022 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt