Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a doplňky stravy
Dodavatel:Versele-Laga
Cena:104.00 Kč

Lehký snack s křupavými vločkami a lahodnou zeleninou pro králíky a ostatní hlodavce. Doplňkové krmivo pro králíky a hlodavce. Pochoutka s praženými zrny, kousky křupavých vloček a lahodnou zeleninou pro Vaše mazlíčky. Krmný návod: podávejte mezi krmením jako pochoutku. Složení: deriváty rostlinného původu, obiloviny (25% pufovaných zrn), zelenina, minerální látky, semena. Jakostní znaky: proteiny 10%, tuky 3,5%, hrubé popeloviny 2,5%, vláknina 4%, vápník 0,35%, fosfor 0,35%, vitamin A 500 m.j./ kg, vitamin D3 60 m.j./ kg, vitamin E (alfatokoferol) 5 mg / kg, železo 5 mg / kg, jód 0,1 mg / kg, měď 1 mg / kg, mangan 4 mg / kg, zinek 3,5 mg / kg, selen 0,01 mg / kg.


 • Krmivo Versele-Laga Crispy Snack vláknina 650g
  Krmivo Versele-Laga Crispy Snack vláknina 650g

  Lehký snack s vojtěškou, zeleninou a vlákninou pro králíky, morčata, činčily a osmáky. Doplňkové krmivo pro králíky, morčata, činčily a osmáky. Pochoutka s..

  104.00 Kč
 • Krmivo Versele-Laga Crispy Snack vláknina 1,75kg
  Krmivo Versele-Laga Crispy Snack vláknina 1,75kg

  Lehký snack s vojtěškou, zeleninou a vlákninou pro králíky, morčata, činčily a osmáky. Doplňkové krmivo pro králíky, morčata, činčily a osmáky. Pochoutka s..

  239.00 Kč
 • Slunečnice Avicentra černá 500g
  Slunečnice Avicentra černá 500g

  Černá slunečnice - doplňkové krmivo. Vhodné především jako součást míchanic pro hlodavce a okrasné ptactvo. Slunečnicová semínka jsou jedním z nejlepších zdrojů..

  44.00 Kč
 • Slunečnice AVICENTRA žíhaná 500g
  Slunečnice AVICENTRA žíhaná 500g

  Žíhaná slunečnice. Doplňkové krmivo pro exotické ptactvo, hlodavce a jiná domácí zvířata. Zajistěte dostatek pitné vody a zkrmujte dle potřeby ptáků. Krmný..

  49.00 Kč
 • Slunečnice AVICENTRA bílá 500g
  Slunečnice AVICENTRA bílá 500g

  Bílá slunečnice - doplňkové krmivo pro exotické ptactvo a jiná domácí zvířata. Oblíbená přísada do krmných směsí vhodná pro ptactvo, hlodavce a jiná domácí..

  49.00 Kč
 • Slunečnice AVICENTRA velkozrnná 500g
  Slunečnice AVICENTRA velkozrnná 500g

  Velkozrnná slunečnice - doplňkové krmivo pro exotické ptactvo. Slunečnice je velice čestou a oblíbenou složkou do krmných směsí. Je vhodná pro exotické ptactvo,..

  54.00 Kč
 • Loupaný oves AVICENTRA 1kg
  Loupaný oves AVICENTRA 1kg

  Loupaný oves - doplňkové krmivo. Vhodné do krmných směsí pro hlodavce a exotické ptactvo. Má vysokou objemovou hmotnost, vysoký obsah bílkovin, a podíl tuku v zrně...

  54.00 Kč
 • Tyčinky AVICENTRA s bylinkami pro velké hlodavce 2ks
  Tyčinky AVICENTRA s bylinkami pro velké hlodavce 2ks

  Tyčinky s bylinkami pro králíky, morčata, činčily a osmáky. Vhodné jako doplňkové krmivo pro velké hlodavce. Krmný návod: do klece zavěste 1-2 tyčinky za týden...

  54.00 Kč
 • Tyčinky AVICENTRA s lesním ovocem pro velké hlodavce 2ks
  Tyčinky AVICENTRA s lesním ovocem pro velké hlodavce 2ks

  Tyčinky s lesním ovocem - doplňkové krmivo. Vhodné jako doplněk stravy pro králíky, morčata a jiné velké hlodavce. Krmný návod: do klece zavěste 1-2 tyčinky za..

  54.00 Kč
 • Pochoutka Versele-Laga Crock Complete sýr 50g
  Pochoutka Versele-Laga Crock Complete sýr 50g

  Křupavé pochoutky se sýrovou náplní pro hlodavce - doplňkové krmivo. Šťavnaté, měkké pochoutky obohacené o vitamíny a omega-3 mastné kyseliny. Krmný návod:..

  114.00 Kč
 • NUTRIN Vital Snack IMMUNITY (pro králíky, morčata, činčily a osmáky) 100g
  NUTRIN Vital Snack IMMUNITY (pro králíky, morčata, činčily a osmáky) 100g

  Doplňkové krmivo pro králíky, morčata, činčily a osmáky S echinaceou, betaglukanem, prebiotiky a zvýšeným obsahem vitamínů obohacené o komponenty podporující..

  42.00 Kč
 • NUTRIN Vital Snack HERBALITY (pro králíky, morčata, činčily a osmáky) 100g
  NUTRIN Vital Snack HERBALITY (pro králíky, morčata, činčily a osmáky) 100g

  Doplňkové krmivo pro králíky, morčata, činčily a osmáky Obohacené o rostlinné suroviny a s vitamínem C, bylinami, řasami, a zvýšeným obsahem vitamínů je..

  42.00 Kč
 • Špenátky 50g
  Špenátky 50g

  Sušenky ve tvaru oválků se špenátem. Doplňkové krmivo pro hlodavce. Krmný návod: podávejte 5-10 ks denně. Složení: obiloviny, tuky a oleje, cukry, sušená syrovátka,..

  36.00 Kč
 • Mrkvičky 50g
  Mrkvičky 50g

  Sušenky ve tvaru mrkviček. Doplňkové krmivo vhodné pro všechny hlodavce. Krmný návod: podávejte 5-10 ks denně. Složení: obiloviny, tuky a oleje, cukry, sušené mléko,..

  36.00 Kč
 • Jahůdky 50g
  Jahůdky 50g

  Pamlsky s jahodovou příchutí. Doplňkové krmivo pro hlodavce. Složení: obiloviny, tuky a oleje, cukr, sušená syrovátka, minerály, lecitin, aroma. Doporučené..

  39.00 Kč


© 2021 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt