Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Dodavatel:Rinti
Cena:69.00 Kč

Kompletní krmivo se zvěřinou pro dospělé psy všech plemen. Při výrobě krmiv Rinti je maso připravováno při nízké teplotě a šetrně zpracováno, aby si zachovalo co možná nejvíce přirozených látek. Proto chutná Rinti jako právě připravené. S Omega-3 mastnými kyselinami, tyto polynenasycené mastné kyseliny se používají k podpoře obranyschopnosti těla a ochraně buněk. S řepnou vlákninou, která má regulační účinek na trávení. Bez obilovin a sacharidů. Neobsahuje sóju, barviva ani konzervanty. Celkový obsah masa a vnitřností je 70%. Složení Maso a výrobky živočišného původu, (10% maso ze zvěřiny), minerální látky, řepná vláknina (0,2%). Jakostní znaky Proteiny 11%, vlhkost 77%, tuky 8%, hrubé popeloviny 2,5%, hrubá vláknina 0,6%, vápník 0,3%, fosfor 0,25%, vitamín A 2000 m.j./ kg, vitamín D3 200 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 20 mg / kg, zinek (oxid zinečnatý) 13 mg / kg.


 • Konzerva Rinti Kennerfleisch krůta 400g
  Konzerva Rinti Kennerfleisch krůta 400g

  Kompletní krmivo s krůtím masem pro dospělé psy všech plemen. Při výrobě krmiv Rinti je maso připravováno při nízké teplotě a šetrně zpracováno, aby si zachovalo..

  69.00 Kč
 • Konzerva Rinti Kennerfleisch drůbeží srdíčka 400g
  Konzerva Rinti Kennerfleisch drůbeží srdíčka 400g

  Kompletní krmivo s drůbežími srdíčky pro dospělé psy všech plemen. Při výrobě krmiv Rinti je maso připravováno při nízké teplotě a šetrně zpracováno, aby si..

  69.00 Kč
 • Konzerva Rinti Kennerfleisch Senior kuře 400g
  Konzerva Rinti Kennerfleisch Senior kuře 400g

  Kompletní krmivo s kuřecím masem pro starší psy všech plemen. Vhodné také pro psy s nízkou aktivitou, po kastraci nebo s citlivým zažíváním. Při výrobě krmiv Rinti..

  69.00 Kč
 • Konzerva Rinti Kennerfleisch hovězí 800g
  Konzerva Rinti Kennerfleisch hovězí 800g

  Kompletní krmivo s hovězím masem pro dospělé psy. Při výrobě krmiv Rinti je maso připravováno při nízké teplotě a šetrně zpracováno, aby si zachovalo co možná..

  99.00 Kč
 • Konzerva Rinti Kennerfleisch kuře 800g
  Konzerva Rinti Kennerfleisch kuře 800g

  Kompletní krmivo s kuřecím masem pro dospělé psy všech plemen. Při výrobě krmiv Rinti je maso připravováno při nízké teplotě a šetrně zpracováno, aby si zachovalo..

  99.00 Kč
 • Konzerva Rinti Kennerfleisch zvěřina 800g
  Konzerva Rinti Kennerfleisch zvěřina 800g

  Kompletní krmivo se zvěřinou pro dospělé psy všech plemen. Při výrobě krmiv Rinti je maso připravováno při nízké teplotě a šetrně zpracováno, aby si zachovalo co..

  99.00 Kč
 • Konzerva Rinti Kennerfleisch drůbeží srdíčka 800g
  Konzerva Rinti Kennerfleisch drůbeží srdíčka 800g

  Kompletní krmivo s drůbežími srdíčky pro dospělé psy všech plemen. Při výrobě krmiv Rinti je maso připravováno při nízké teplotě a šetrně zpracováno, aby si..

  99.00 Kč
 • Konzerva Rinti Kennerfleisch sob 800g
  Konzerva Rinti Kennerfleisch sob 800g

  Konzerva se sobím masem - kompletní krmivo pro dospělé psy. Vhodné pro dospělé psy středních a větších plemen. Celkový obsah masa a vnitřností: 70%. Krmný návod:..

  99.00 Kč
 • Konzerva Rinti Kennerfleisch telecí 800g
  Konzerva Rinti Kennerfleisch telecí 800g

  Kompletní krmivo s telecím masem pro dospělé psy všech plemen. Při výrobě krmiv Rinti je maso připravováno při nízké teplotě a šetrně zpracováno, aby si zachovalo..

  99.00 Kč
 • Konzerva Rinti Kennerfleisch mořská ryba 800g
  Konzerva Rinti Kennerfleisch mořská ryba 800g

  Kompletní krmivo s mořskou rybou pro dospělé psy všech plemen. Při výrobě krmiv Rinti je maso připravováno při nízké teplotě a šetrně zpracováno, aby si zachovalo..

  99.00 Kč
 • Konzerva Rinti Kennerfleisch krůta 800g
  Konzerva Rinti Kennerfleisch krůta 800g

  Kompletní krmivo s krůtím masem pro dospělé psy všech plemen. Při výrobě krmiv Rinti je maso připravováno při nízké teplotě a šetrně zpracováno, aby si zachovalo..

  99.00 Kč
 • Konzerva Rinti Kennerfleisch divočák 800g
  Konzerva Rinti Kennerfleisch divočák 800g

  Kompletní krmivo s masem z divokého prasete pro dospělé psy všech plemen. Při výrobě krmiv Rinti je maso připravováno při nízké teplotě a šetrně zpracováno, aby si..

  99.00 Kč
 • Vanička Rinti Bio drůbeží srdíčka 150g
  Vanička Rinti Bio drůbeží srdíčka 150g

  Lahodná a jemná paštika s drůbežími srdíčky ze zvířat z ekologického chovu. Kompletní krmivo vhodné zejména dospělé psy malých a středních plemen psů. Při..

  54.00 Kč
 • Vanička Rinti Gold Mini hovězí perlička 100g
  Vanička Rinti Gold Mini hovězí perlička 100g

  Lahodná paštika s hovězím masem a masem z perličky. Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen. Při výrobě krmiv Rinti je maso připravováno při nízké teplotě..

  24.00 Kč


© 2022 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt