Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Dodavatel:Rinti
Cena:99.00 Kč

Kompletní krmivo s drůbežími srdíčky pro dospělé psy všech plemen. Při výrobě krmiv Rinti je maso připravováno při nízké teplotě a šetrně zpracováno, aby si zachovalo co možná nejvíce přirozených látek. Proto chutná Rinti jako právě připravené. S Omega-3 mastnými kyselinami, tyto polynenasycené mastné kyseliny se používají k podpoře obranyschopnosti těla a ochraně buněk. S řepnou vlákninou, která má regulační účinek na trávení. Bez obilovin a sacharidů. Neobsahuje sóju, barviva ani konzervanty. Celkový obsah masa a vnitřností je 70%. Složení Maso a výrobky živočišného původu (15% drůbeží srdce), minerální látky, řepná vláknina (0,2%). Jakostní znaky Proteiny 11%, vlhkost 77%, tuky 8%, hrubé popeloviny 2,5%, hrubá vláknina 0,6%, vápník 0,3%, fosfor 0,25%, vitamín D3 200 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 20 mg / kg, zinek (oxid zinečnatý) 13 mg / kg.


 • Konzerva Rinti Gold bažant 185g
  Konzerva Rinti Gold bažant 185g

  Konzerva s kousky masa z bažanta. Kompletní krmivo vhodné zejména pro dospělé psy malých a středních plemen. Při výrobě krmiv Rinti je maso připravováno při nízké..

  49.00 Kč
 • Konzerva Rinti Gold kuře 185g
  Konzerva Rinti Gold kuře 185g

  Konzerva s kousky drůbežího masa. Kompletní krmivo vhodné zejména pro dospělé psy malých a středních plemen. Při výrobě krmiv Rinti je maso připravováno při..

  49.00 Kč
 • Konzerva Rinti Gold jehně 185g
  Konzerva Rinti Gold jehně 185g

  Konzerva s kousky masa jehněčího masa. Kompletní krmivo vhodné zejména pro dospělé psy malých a středních plemen. Při výrobě krmiv Rinti je maso připravováno při..

  49.00 Kč
 • Konzerva Rinti Gold drůbeží srdíčka 185g
  Konzerva Rinti Gold drůbeží srdíčka 185g

  Konzerva s kousky masa z drůbežích srdíček. Kompletní krmivo vhodné zejména pro dospělé psy malých a středních plemen. Při výrobě krmiv Rinti je maso připravováno..

  49.00 Kč
 • Konzerva Rinti Gold telecí 185g
  Konzerva Rinti Gold telecí 185g

  Konzerva s kousky telecího masa. Kompletní krmivo vhodné zejména pro dospělé psy malých a středních plemen. Při výrobě krmiv Rinti je maso připravováno při nízké..

  49.00 Kč
 • Konzerva Rinti Gold hovězí 185g
  Konzerva Rinti Gold hovězí 185g

  Konzerva s kousky hovězího masa. Kompletní krmivo vhodné zejména pro dospělé psy malých a středních plemen. Při výrobě krmiv Rinti je maso připravováno při nízké..

  49.00 Kč
 • Vanička Rinti Kennerfleisch hovězí brambory 300g
  Vanička Rinti Kennerfleisch hovězí brambory 300g

  Vanička s hovězím masem a bramborami. Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen. Při výrobě krmiv Rinti je maso připravováno při nízké teplotě a šetrně..

  64.00 Kč
 • Vanička Rinti Kennerfleisch zvěřina těstoviny 300g
  Vanička Rinti Kennerfleisch zvěřina těstoviny 300g

  Vanička s masem ze zvěřiny a těstovinami. Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen. Při výrobě krmiv Rinti je maso připravováno při nízké teplotě a šetrně..

  64.00 Kč
 • Vanička Rinti Kennerfleisch drůbeží srdíčka nudle 300g
  Vanička Rinti Kennerfleisch drůbeží srdíčka nudle 300g

  Vanička s drůbežími srdíčky a těstovinami. Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen. Při výrobě krmiv Rinti je maso připravováno při nízké teplotě a..

  64.00 Kč
 • Konzerva Rinti Kennerfleisch šunka 400g
  Konzerva Rinti Kennerfleisch šunka 400g

  Masová konzerva se šunkou - kompletní krmivo pro dospělé psy. Celkový obsah masa a vnitřností: 70%. Krmný návod: psům o hmotnosti 10 kg podávejte 1 konzervu, psům o..

  69.00 Kč
 • Konzerva Rinti Kennerfleisch hovězí 400g
  Konzerva Rinti Kennerfleisch hovězí 400g

  Kompletní krmivo s hovězím masem pro dospělé psy všech plemen. Při výrobě krmiv Rinti je maso připravováno při nízké teplotě a šetrně zpracováno, aby si zachovalo..

  69.00 Kč
 • Konzerva Rinti Kennerfleisch zvěřina 400g
  Konzerva Rinti Kennerfleisch zvěřina 400g

  Kompletní krmivo se zvěřinou pro dospělé psy všech plemen. Při výrobě krmiv Rinti je maso připravováno při nízké teplotě a šetrně zpracováno, aby si zachovalo co..

  69.00 Kč
 • Konzerva Rinti Kennerfleisch krůta 400g
  Konzerva Rinti Kennerfleisch krůta 400g

  Kompletní krmivo s krůtím masem pro dospělé psy všech plemen. Při výrobě krmiv Rinti je maso připravováno při nízké teplotě a šetrně zpracováno, aby si zachovalo..

  69.00 Kč
 • Konzerva Rinti Kennerfleisch drůbeží srdíčka 400g
  Konzerva Rinti Kennerfleisch drůbeží srdíčka 400g

  Kompletní krmivo s drůbežími srdíčky pro dospělé psy všech plemen. Při výrobě krmiv Rinti je maso připravováno při nízké teplotě a šetrně zpracováno, aby si..

  69.00 Kč
 • Konzerva Rinti Kennerfleisch Senior kuře 400g
  Konzerva Rinti Kennerfleisch Senior kuře 400g

  Kompletní krmivo s kuřecím masem pro starší psy všech plemen. Vhodné také pro psy s nízkou aktivitou, po kastraci nebo s citlivým zažíváním. Při výrobě krmiv Rinti..

  69.00 Kč


© 2022 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt