Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Dodavatel:Rinti
Cena:44.00 Kč

Konzerva s kousky masa z drůbežích srdíček. Kompletní krmivo vhodné zejména pro dospělé psy malých a středních plemen. Při výrobě krmiv Rinti je maso připravováno při nízké teplotě a šetrně zpracováno, aby si zachovalo co možná nejvíce přirozených látek. Proto chutná Rinti jako právě připravené. Bez ochucovadel, barviv a konzervantů. Složení Maso a výrobky živočišného původu, (20% drůbeží srdce), minerální látky. Jakostní znaky Proteiny 10%, vlhkost 81%, oleje a tuky 6%, hrubé popeloviny 2%, vláknina 0,5%, vápník 0,35%, fosfor 0,25%, vitamín D3 200 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 20 mg / kg, zinek 13 mg / kg.


 • Konzerva Rinti Gold bažant 185g
  Konzerva Rinti Gold bažant 185g

  Konzerva s kousky masa z bažanta. Kompletní krmivo vhodné zejména pro dospělé psy malých a středních plemen. Při výrobě krmiv Rinti je maso připravováno při nízké..

  44.00 Kč
 • Konzerva Rinti Gold kuře 185g
  Konzerva Rinti Gold kuře 185g

  Konzerva s kousky drůbežího masa. Kompletní krmivo vhodné zejména pro dospělé psy malých a středních plemen. Při výrobě krmiv Rinti je maso připravováno při..

  44.00 Kč
 • Konzerva Rinti Gold divočák 185g
  Konzerva Rinti Gold divočák 185g

  Konzerva s kousky masa z divokého prasete. Kompletní krmivo vhodné zejména pro dospělé psy malých a středních plemen. Při výrobě krmiv Rinti je maso připravováno při..

  44.00 Kč
 • Konzerva Rinti Gold drůbeží srdíčka 185g
  Konzerva Rinti Gold drůbeží srdíčka 185g

  Konzerva s kousky masa z drůbežích srdíček. Kompletní krmivo vhodné zejména pro dospělé psy malých a středních plemen. Při výrobě krmiv Rinti je maso připravováno..

  44.00 Kč
 • Konzerva Rinti Gold telecí 185g
  Konzerva Rinti Gold telecí 185g

  Konzerva s kousky telecího masa. Kompletní krmivo vhodné zejména pro dospělé psy malých a středních plemen. Při výrobě krmiv Rinti je maso připravováno při nízké..

  44.00 Kč
 • Konzerva Rinti Gold hovězí 185g
  Konzerva Rinti Gold hovězí 185g

  Konzerva s kousky hovězího masa. Kompletní krmivo vhodné zejména pro dospělé psy malých a středních plemen. Při výrobě krmiv Rinti je maso připravováno při nízké..

  44.00 Kč
 • Vanička Rinti Kennerfleisch hovězí brambory 300g
  Vanička Rinti Kennerfleisch hovězí brambory 300g

  Vanička s hovězím masem a bramborami. Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen. Při výrobě krmiv Rinti je maso připravováno při nízké teplotě a šetrně..

  59.00 Kč
 • Vanička Rinti Kennerfleisch kuře rýže 300g
  Vanička Rinti Kennerfleisch kuře rýže 300g

  Vanička s kuřecím masem a rýží v rosolu. Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen. Při výrobě krmiv Rinti je maso připravováno při nízké teplotě a šetrně..

  59.00 Kč
 • Vanička Rinti Kennerfleisch drůbeží srdíčka nudle 300g
  Vanička Rinti Kennerfleisch drůbeží srdíčka nudle 300g

  Vanička s drůbežími srdíčky a těstovinami. Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen. Při výrobě krmiv Rinti je maso připravováno při nízké teplotě a..

  59.00 Kč
 • Vanička Rinti Kennerfleisch jehně hnědá rýže 300g
  Vanička Rinti Kennerfleisch jehně hnědá rýže 300g

  Vanička s jehněčím masem a rýží v rosolu. Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen. Při výrobě krmiv Rinti je maso připravováno při nízké teplotě a..

  59.00 Kč
 • Konzerva Rinti Kennerfleisch šunka 400g
  Konzerva Rinti Kennerfleisch šunka 400g

  Masová konzerva se šunkou - kompletní krmivo pro dospělé psy. Celkový obsah masa a vnitřností: 70%. Krmný návod: psům o hmotnosti 10 kg podávejte 1 konzervu, psům o..

  59.00 Kč
 • Konzerva Rinti Kennerfleisch kuře 400g
  Konzerva Rinti Kennerfleisch kuře 400g

  Kompletní krmivo s kuřecím masem pro dospělé psy všech plemen. Při výrobě krmiv Rinti je maso připravováno při nízké teplotě a šetrně zpracováno, aby si zachovalo..

  59.00 Kč
 • Konzerva Rinti Kennerfleisch zvěřina 400g
  Konzerva Rinti Kennerfleisch zvěřina 400g

  Kompletní krmivo se zvěřinou pro dospělé psy všech plemen. Při výrobě krmiv Rinti je maso připravováno při nízké teplotě a šetrně zpracováno, aby si zachovalo co..

  59.00 Kč
 • Konzerva Rinti Kennerfleisch krůta 400g
  Konzerva Rinti Kennerfleisch krůta 400g

  Kompletní krmivo s krůtím masem pro dospělé psy všech plemen. Při výrobě krmiv Rinti je maso připravováno při nízké teplotě a šetrně zpracováno, aby si zachovalo..

  59.00 Kč
 • Konzerva Rinti Kennerfleisch drůbeží srdíčka 400g
  Konzerva Rinti Kennerfleisch drůbeží srdíčka 400g

  Kompletní krmivo s drůbežími srdíčky pro dospělé psy všech plemen. Při výrobě krmiv Rinti je maso připravováno při nízké teplotě a šetrně zpracováno, aby si..

  59.00 Kč
 • Konzerva Rinti Kennerfleisch Senior kuře 400g
  Konzerva Rinti Kennerfleisch Senior kuře 400g

  Kompletní krmivo s kuřecím masem pro starší psy všech plemen. Vhodné také pro psy s nízkou aktivitou, po kastraci nebo s citlivým zažíváním. Při výrobě krmiv Rinti..

  59.00 Kč


© 2021 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt