Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Dodavatel:Hill's
Cena:1699.00 Kč

Krmivo k redukci váhy u dospělých psů. Kompletní krmivo pro dospělé psy s nadváhou. Klíčové výhody: ◾ Redukce váhy bez strádání – 96% psů snížilo váhu během 2 měsíců v domácích podmínkách, 90% psů dokončilo program redukce váhy. ◾ Redukce nevyžaduje pečlivé odměřování porcí. ◾ Klinický prokázáno, že krmivo zabraňuje po ukončení programu hubnutí opětovné získání váhy. Krmný návod: viz tabulka na obale. Složení: pšenice, kuřecí a krůtí moučka, kukuřičná glutenová moučka, moučka z hrachových otrub, kukuřice, rajčatové výlisky, ochucovadlo, celulóza, lněné semínko, živočišný tuk, řepná dužina, kokosový olej, minerály, citrusová dřeň, špenátový prášek, výlisky z hroznového vína, L-lyzin, DL-metionin, kyselina listová, sušená mrkev, L-karnitin, vitamíny, taurin, stopové prvky a betakaroten. S přírodními antioxidanty (směs tokoferolů). Jakostní znaky: hrubé proteiny 26%, vlhkost 8,5%, hrubé oleje a tuky 11,4%, Cukry (NFE) 35%, hrubá vláknina 13,4%, vápník 0,84%, draslík...


 • Hill´s science plan canine adult light large breed chicken 18kg
  Hill´s science plan canine adult light large breed chicken 18kg

  Hill's Science Plan Light krmivo pro dospělé psy velkých plemen představuje přesně vyváženou výživu pro zachování ideální váhy. Nízký obsah kalorií a L-karnitin..

  1199.00 Kč
 • Brit care adult large breed lamb rice 12kg
  Brit care adult large breed lamb rice 12kg

  Hypoalergenní kompletní krmivo pro dospělé psy velkých plemen nad 25 kg Kvalitní vysoce stravitelné proteiny a sacharidy Klouby a kosti velkých plemen jsou vystaveny..

  1062.00 Kč
 • Brit care senior lamb rice 12kg
  Brit care senior lamb rice 12kg

  Hypoalergenní krmivo pro starší psy všech plemen Kvalitní výživa pro klidné a zdravé stáří Začátek stáří přichází mezi 10 a 12 rokem u malých plemen, 8 a 10..

  1062.00 Kč
 • Brit care grain-free senior light salmon potato 12kg
  Brit care grain-free senior light salmon potato 12kg

  Bezobilná receptura pro starší psy všech plemen, nebo pro psy se sklonem k nadváze Dobře vyvážená strava se sníženým obsahem tuku Stáří u malých plemen mezi 10 až..

  1274.00 Kč
 • Brit care weight loss rabbit rice 12kg
  Brit care weight loss rabbit rice 12kg

  Hypoalergenní krmivo pro dospělé psy všech plemen s nadváhou Kvalitní vysoce stravitelné proteiny a sacharidy Žádoucí úbytek tělesné hmotnosti u psů probíhá na..

  1147.00 Kč
 • Brit care dog show champion 12kg
  Brit care dog show champion 12kg

  Hypoalergenní krmivo pro dospělé psy, především výstavní Kvalitní výživa pro udržení exteriéru psa v nejvyšších parametrech Výstavní kondicí se myslí udržení..

  1147.00 Kč
 • Eukanuba west highland white terrier 3x2,5kg
  Eukanuba west highland white terrier 3x2,5kg

  Kompletní a vyvážené krmivo pro West Highland White Terriéry Krmivo je vhodné také pro cairn teriéry a skotské teriéry, jejichž nutriční požadavky jsou stejné...

  590.00 Kč
 • Iams dog adult small medium chicken 12kg
  Iams dog adult small medium chicken 12kg

  Krmivo IAMS for Vitality pro dospělé psy malých a středních plemen je 100% kompletní a vyvážené odborníky sestavené krmivo, které bude vašemu zvířeti chutnat a..

  679.00 Kč
 • Iams dog adult large chicken 3kg
  Iams dog adult large chicken 3kg

  Krmivo IAMS for Vitality pro dospělé psy velkých plemen je 100% kompletní a vyvážené, odborníky sestavené krmivo, které bude vašemu zvířeti chutnat a svědčit. Naše..

  229.00 Kč
 • Iams dog senior small medium chicken 3kg
  Iams dog senior small medium chicken 3kg

  Krmivo IAMS for Vitality pro psí seniory malých a středních plemen je 100% kompletní a vyvážené, odborníky sestavené krmivo, které bude vašemu zvířeti chutnat a..

  229.00 Kč
 • Iams dog senior small medium chicken 12kg
  Iams dog senior small medium chicken 12kg

  Krmivo IAMS for Vitality pro psí seniory malých a středních plemen je 100% kompletní a vyvážené, odborníky sestavené krmivo, které bude vašemu zvířeti chutnat a..

  679.00 Kč
 • Iams dog senior large chicken 12kg
  Iams dog senior large chicken 12kg

  Krmivo IAMS for Vitality pro psí seniory velkých plemen je 100% kompletní a vyvážené, odborníky sestavené krmivo, které bude vašemu zvířeti chutnat a svědčit. Naše..

  679.00 Kč
 • Iams dog adult weight control 3kg
  Iams dog adult weight control 3kg

  Krmivo IAMS for Vitality s nízkým obsahem tuku pro dospělé psy a psí seniory všech plemen je 100% kompletní a vyvážené, odborníky sestavené krmivo, které bude vašemu..

  229.00 Kč
 • Iams dog adult small medium lamb 3kg
  Iams dog adult small medium lamb 3kg

  Krmivo IAMS for Vitality pro dospělé psy malých a středních plemen je 100% kompletní a vyvážené odborníky sestavené krmivo, které bude vašemu zvířeti chutnat a..

  229.00 Kč


© 2020 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt