Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Dodavatel:Hill's
Cena:1699.00 Kč

Krmivo k redukci váhy u dospělých psů. Kompletní krmivo pro dospělé psy s nadváhou. Klíčové výhody: ◾ Redukce váhy bez strádání – 96% psů snížilo váhu během 2 měsíců v domácích podmínkách, 90% psů dokončilo program redukce váhy. ◾ Redukce nevyžaduje pečlivé odměřování porcí. ◾ Klinický prokázáno, že krmivo zabraňuje po ukončení programu hubnutí opětovné získání váhy. Krmný návod: viz tabulka na obale. Složení: pšenice, kuřecí a krůtí moučka, kukuřičná glutenová moučka, moučka z hrachových otrub, kukuřice, rajčatové výlisky, ochucovadlo, celulóza, lněné semínko, živočišný tuk, řepná dužina, kokosový olej, minerály, citrusová dřeň, špenátový prášek, výlisky z hroznového vína, L-lyzin, DL-metionin, kyselina listová, sušená mrkev, L-karnitin, vitamíny, taurin, stopové prvky a betakaroten. S přírodními antioxidanty (směs tokoferolů). Jakostní znaky: hrubé proteiny 26%, vlhkost 8,5%, hrubé oleje a tuky 11,4%, Cukry (NFE) 35%, hrubá vláknina 13,4%, vápník 0,84%, draslík...


 • Hill´s science plan canine adult large breed light 12kg
  Hill´s science plan canine adult large breed light 12kg

  Kompletní krmivo určené pro psy, kteří vyžadují méně kalorií, od 1 roku do 7 let věku (např. psi méně aktivní, kastrovaní nebo se sklonem k obezitě). Klíčové..

  1349.00 Kč
 • Hill´s science plan canine adult light large breed chicken 18kg
  Hill´s science plan canine adult light large breed chicken 18kg

  Pro dospělé psy velkých plemen od 1 roku do 5 let se sklonem k nadváze. Určeno pro méně aktivní psy, případně kastrované. Zvýšený obsah vlákniny zvyšuje objem..

  1199.00 Kč
 • Brit care junior large breed lamb rice 12kg
  Brit care junior large breed lamb rice 12kg

  Hypoalergenní krmivo pro psy od 3 měsíců do 2 let velkých plemen nad 25 kg v dospělosti Kvalitní výživa pro zajištění zdravého růstu Během těchto dvou měsíců..

  1349.00 Kč
 • Brit care adult medium breed lamb rice 12kg
  Brit care adult medium breed lamb rice 12kg

  Hypoalergenní kompletní krmivo pro dospělé psy středních plemen od 10 do 25 kg Kvalitní vysoce stravitelné proteiny a sacharidy Během života každého psa občas..

  1249.00 Kč
 • Brit care adult large breed lamb rice 12kg
  Brit care adult large breed lamb rice 12kg

  Hypoalergenní kompletní krmivo pro dospělé psy velkých plemen nad 25 kg Kvalitní vysoce stravitelné proteiny a sacharidy Klouby a kosti velkých plemen jsou vystaveny..

  1249.00 Kč
 • Brit care grain-free adult large breed salmon potato 12kg
  Brit care grain-free adult large breed salmon potato 12kg

  Bezobilná receptura pro dospělé psy velkých plemen nad 25 kg Kvalitní vysoce stravitelné proteiny a sacharidy Klouby a kosti psů velkých plemen jsou vystaveny výrazné..

  1499.00 Kč
 • Brit care grain-free senior light salmon potato 12kg
  Brit care grain-free senior light salmon potato 12kg

  Bezobilná receptura pro starší psy všech plemen, nebo pro psy se sklonem k nadváze Dobře vyvážená strava se sníženým obsahem tuku Stáří u malých plemen mezi 10 až..

  1499.00 Kč
 • Brit care weight loss rabbit rice 12kg
  Brit care weight loss rabbit rice 12kg

  Hypoalergenní krmivo pro dospělé psy všech plemen s nadváhou Kvalitní vysoce stravitelné proteiny a sacharidy Žádoucí úbytek tělesné hmotnosti u psů probíhá na..

  1349.00 Kč
 • Brit care dog show champion 12kg
  Brit care dog show champion 12kg

  Hypoalergenní krmivo pro dospělé psy, především výstavní Kvalitní výživa pro udržení exteriéru psa v nejvyšších parametrech Výstavní kondicí se myslí udržení..

  1349.00 Kč
 • Eukanuba west highland white terrier 3x2,5kg
  Eukanuba west highland white terrier 3x2,5kg

  Kompletní a vyvážené krmivo pro West Highland White Terriéry Krmivo je vhodné také pro cairn teriéry a skotské teriéry, jejichž nutriční požadavky jsou stejné...

  694.00 Kč
 • Iams dog puppy small medium chicken 3kg
  Iams dog puppy small medium chicken 3kg

  Krmivo IAMS for Vitality pro štěňata malých a středních plemen je 100% kompletní a vyvážené odborníky sestavené krmivo, které bude vašemu štěněti svědčit. Naše..

  239.00 Kč
 • Iams dog puppy small medium chicken 12kg
  Iams dog puppy small medium chicken 12kg

  Krmivo IAMS for Vitality pro štěňata malých a středních plemen je 100% kompletní a vyvážené odborníky sestavené krmivo, které bude vašemu štěněti svědčit. Naše..

  749.00 Kč
 • Iams dog puppy large chicken 3kg
  Iams dog puppy large chicken 3kg

  Krmivo IAMS for Vitality pro štěňata velkých plemen je 100% kompletní a vyvážené odborníky sestavené krmivo, které bude vašemu štěněti svědčit. Naše nová a..

  239.00 Kč
 • Iams dog adult small medium chicken 3kg
  Iams dog adult small medium chicken 3kg

  Krmivo IAMS for Vitality pro dospělé psy malých a středních plemen je 100% kompletní a vyvážené odborníky sestavené krmivo, které bude vašemu zvířeti chutnat a..

  239.00 Kč
 • Iams dog adult small medium chicken 12kg
  Iams dog adult small medium chicken 12kg

  Krmivo IAMS for Vitality pro dospělé psy malých a středních plemen je 100% kompletní a vyvážené odborníky sestavené krmivo, které bude vašemu zvířeti chutnat a..

  749.00 Kč
 • Iams dog adult large chicken 3kg
  Iams dog adult large chicken 3kg

  Krmivo IAMS for Vitality pro dospělé psy velkých plemen je 100% kompletní a vyvážené, odborníky sestavené krmivo, které bude vašemu zvířeti chutnat a svědčit. Naše..

  239.00 Kč


© 2020 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt