Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Dodavatel:Hill's
Cena:1849.00 Kč

Hill's Science Plan Healthy Mobility krmivo pro dospělé psy velkých plemen s kuřetem má speciální složení podporující zdraví kloubů pro aktivní život. Kuřecí receptura v granulích pro psy velkých plemen představuje pokrokovou výživu pro zdraví kloubů a lepší mobilitu. S EPA z rybího tuku, s glukosaminem a chondroitinem pro zdravé kloubní chrupavky. Pokroková výživa prokazatelně podporuje zdraví kloubů pro aktivní život. Klíčové výhody EPA z rybího tuku udržuje zdraví kloubních chrupavek. Ověřená výživa pro podporu flexibility kloubů. Glukosamin a chondroitin jsou stavebními prvky zdravých chrupavek. Vyrobeno z vysoce kvalitních surovin. Doporučeno veterináři. Složení Kukuřice, pšenice, kuřecí a krůtí moučka, proteinový hydrolyzát, živočišný tuk, kukuřičný gluten, lněné semínko, rybí tuk, rostlinný olej, minerální látky, moučka z hrachových otrub. Analytické složky Bílkovina 18,6%, Obsah tuku 13,7%, Hrubá vláknina 2,2%, Omega-3 nenasycené mastné...


 • Eukanuba VD Joint Mobility Dog 1kg
  Eukanuba VD Joint Mobility Dog 1kg

  Krmivo pro psy ve vztahu k redukci tělesné hmotnosti a zátěže kloubů. Specifikace diety: Krmivo je doplňěno o L karnitin a vitamin A, které usnadňují průběh..

  209.00 Kč
 • Hill´s Science Plan Canine Adult Light Large Breed Chicken 14kg
  Hill´s Science Plan Canine Adult Light Large Breed Chicken 14kg

  Hill's Science Plan Light krmivo pro dospělé psy velkých plemen představuje přesně vyváženou výživu pro zachování ideální váhy. Nízký obsah kalorií a L-karnitin..

  1699.00 Kč
 • Hill´s Science Plan Canine Adult Performance 14kg
  Hill´s Science Plan Canine Adult Performance 14kg

  Hill's Science Plan Performance krmivo pro aktivní dospělé psy všech plemen v zátěži s kuřetem má složení pro naplnění vysokých energetických nároků aktivních,..

  1849.00 Kč
 • Eukanuba Adult Small Medium Lamb 12kg
  Eukanuba Adult Small Medium Lamb 12kg

  Vhodné pro malá a střední plemena ve věku od 1 do 7 let s hmotností do 25 kg, upřednostňujících krmivo s jehněčím masem pro snadné trávení a vynikající stav..

  1349.00 Kč
 • Calibra Dog Expert Nutrition Light 12 kg
  Calibra Dog Expert Nutrition Light 12 kg

  Expertní výživa pro psy, kteří potřebují snížit hmotnost nebo udržet optimální tělesnou hmotnost. Kompletní hypoalergenní krmivo, které při pravidelném..

  1049.00 Kč
 • Calibra Dog Expert Nutrition Oral Care 7 kg
  Calibra Dog Expert Nutrition Oral Care 7 kg

  Expertní výživa pro péči o ústní dutinu psa a k řešení dentálních obtíží. Kompletní hypoalergenní krmivo se specifickým tvarem a strukturou, které umožňují..

  849.00 Kč
 • Calibra Dog Expert Nutrition City 7 kg
  Calibra Dog Expert Nutrition City 7 kg

  Expertní výživa uzpůsobená specifickým potřebám a návykům psů žijících aktivním stylem v městském prostředí. Kompletní hypoalergenní krmivo se zvýšeným..

  749.00 Kč
 • Calibra Dog Life Junior Large Breed Chicken 12 kg
  Calibra Dog Life Junior Large Breed Chicken 12 kg

  Kompletní krmivo s recepturou pro mladé psy (3–30 měsíců) velkých plemen (nad 30 kg) s kuřecím masem. Obsahem bílkovin živočišného původu ve výši 90 % z..

  1119.00 Kč
 • Calibra Dog Life Adult Large Breed Chicken 12 kg
  Calibra Dog Life Adult Large Breed Chicken 12 kg

  Hypoalergenní kompletní granule pro dospělé psy velkých plemen (více jak 30 kg) s kuřecím masem a rýží, které obsahují 90 % bílkovin živočišného původu...

  1049.00 Kč


© 2021 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt