Informace o produktu:
Kategorie: Antiparazitika
Dodavatel:Frontline
Cena:169.00 Kč

Frontline spot-on pro kočky (1 pipeta). pro kočky od 8 týdnů věku a nad 1 kg ž. hm. aplikace mezi lopatky účinnost až 1 měsíc proti blechám, klíšťatům a všenkám v balení je 1 pipeta Upozornění: Je důležité zajistit aplikaci přípravku na takové místo, ze kterého si jej zvíře nemůže slíznout, a po aplikaci zabránit vzájemnému olizování zvířat. Koupání koček během dvou dnů po aplikaci přípravku nedoporučuje. Může dojít k uchycení jednotlivých klíšťat. Proto nelze zcela vyloučit přenos infekčních chorob, pokud jsou podmínky nepříznivé. Použití v průběhu březosti a laktace: Frontline® Spot On Cat lze aplikovat chovným a březím kočkám a kočkám v laktaci. Před použitím čtěte příbalový leták.


 • Advantage 40mg spot-on 1x 0,4ml
  Advantage 40mg spot-on 1x 0,4ml

  Prevence a léčba napadení koček blechami. Přípravek se může aplikovat jako součást léčby alergické dermatitidy vyvolané blechami (FAD). Léčba napadení králíků..

  187.00 Kč
 • Beaphar fiprotec spot on pro kočky nad 1kg
  Beaphar fiprotec spot on pro kočky nad 1kg

  Fiprotec je antiparazitní přípravek pro kočky proti klíšťatům a blechám ve formě spot on (roztok pro nakapání na kůži). Vhodný pro kočky s hmotností nad 1 kg Pro..

  135.00 Kč
 • Line-on beaphar immo shield pro kočky 3x1 ml
  Line-on beaphar immo shield pro kočky 3x1 ml

  Antiparazitikum IMMO Shield Line-on pro kočky je přípravek založený na látce dimetikon (silikonový olej), který fyzikálním způsobem znehybňuje a zároveň likviduje..

  165.00 Kč
 • Advantix spot-on - mini
  Advantix spot-on - mini

  Advantix spot-on do 4kg je vhodný pro malá plemena psů vážící do 4 kg (1 pipeta). Pětinásobná ochrana proti klíšťatům, blechám, komárům, bodavým mouchám a..

  229.00 Kč
 • Advantix spot-on - střední
  Advantix spot-on - střední

  Advantix spot-on od 10kg je vhodný pro plemena psů vážící 10-25 kg (1 pipeta). Pětinásobná ochrana proti klíšťatům, blechám, komárům, bodavým mouchám a všenkám..

  280.00 Kč
 • Line-on beaphar immo shield pes m 3x3 ml
  Line-on beaphar immo shield pes m 3x3 ml

  Antiparazitikum IMMO Shield Line-on pro středně velké psy je přípravek založený na látce dimetikon (silikonový olej), který fyzikálním způsobem znehybňuje a..

  182.00 Kč
 • Antiparazitní obojek pro kočky beaphar sos 35 cm
  Antiparazitní obojek pro kočky beaphar sos 35 cm

  Antiparazitní obojek pro kočky SOS účinně likviduje klíšťata a blechy. Vašemu kočičímu mazlíčkovi tak poskytuje dlouhodobou ochranu před nebezpečnými parazity...

  195.00 Kč
 • Antiparazitní obojek bolfo pro psy a kočky 38cm
  Antiparazitní obojek bolfo pro psy a kočky 38cm

  Antiparazitní obojek pro kočky a malé psy od tří měsíců věku účinnost proti blechám u koček až 4 měsíce, u psů až 5 měsíců účinnost proti klíšťatům u..

  297.00 Kč
 • Bolfo obojek antiparazitní 70cm
  Bolfo obojek antiparazitní 70cm

  Antiparazitní obojek pro velké psy od tří měsíců věku proti blechám až 5 měsíců proti klíšťatům až 10 týdnů voděodolný účinná látka: Propoxurum délka:..

  339.00 Kč
 • Antiparazitní obojek Kiltix - střední
  Antiparazitní obojek Kiltix - střední

  Antiparazitní obojek na 7 měsíců. pro psy od 3 měsíců věku účinnost proti blechám a klíšťatům až 7 měsíců účinná látka Flumethrin pro všechny typy srsti..

  501.00 Kč


© 2020 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt