Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Dodavatel:Brit
Cena:1499.00 Kč

Bezobilná receptura pro dospělé psy malých a středních plemen od 1 do 25 kg Prevence výživou Během života každého psa občas přicházejí období, kdy tělesný vývoj či vnější situace oslabují jeho imunitní systém. Je to zejména střídání ročních období, línání a výměna srsti, reprodukce a další stresové situace. Každodenní přísun přírodních látek a vitamínů s imunomodulačními účinky zaručí, že je organismus vašeho psa na tyto okamžiky připraven a dokáže jim náležitě čelit. Základní roli ve výživě hraje kvalitní zdroj aminokyselin. Aminokyseliny jsou stavební bloky svalové tkáně. Losos je komplexní zdroj zdroj esenciálních aminokyselin, které tělo může zpracovat účinněji než běžné proteiny. Také obsahuje vysoké úrovně omega-3 nasycených tuků (DHA a EPA), které jsou důležité pro kvalitu kůže a srsti, vývoj smyslových a mentálních schopností a zdraví srdce a kardiovaskulárníhzo systému. Zdravý pes má pokožku bez lupů a bez viditelného podráždění, srst je lesklá, hustá a...


 • Brit Premium by Nature Sensitive Lamb 15kg
  Brit Premium by Nature Sensitive Lamb 15kg

  Kompletní krmivo pro psy bez pšenice. Jehněčí receptura pro dopělé psy všech plemen. Vhodné pro psy s citlivým zažíváním. citlivé zažívání zdravá kůže a..

  949.00 Kč
 • Ontario Adult Mini Lamb Rice 6,5kg
  Ontario Adult Mini Lamb Rice 6,5kg

  Superprémiové krmivo pro dospělé psy malých a trpasličích plemen. Hypoalergenní receptura Hypoalergenní receptura s nízkým obsahem obilovin obsahuje vyvážené..

  699.00 Kč
 • Brit Care Grain-free Giant Salmon Potato 12kg
  Brit Care Grain-free Giant Salmon Potato 12kg

  Bezobilná receptura pro dospělé psy obřích plemen nad 45 kg Optimální úrovneň vápníku a fosforu pro zvýšení síly kostí Klouby a kosti psů velkých plemen jsou..

  1499.00 Kč
 • Brit Care Adult Medium Breed Lamb Rice 12kg
  Brit Care Adult Medium Breed Lamb Rice 12kg

  Hypoalergenní kompletní krmivo pro dospělé psy středních plemen od 10 do 25 kg Kvalitní vysoce stravitelné proteiny a sacharidy Během života každého psa občas..

  1249.00 Kč
 • Brit Care Grain-free Senior Light Salmon Potato 12kg
  Brit Care Grain-free Senior Light Salmon Potato 12kg

  Bezobilná receptura pro starší psy všech plemen, nebo pro psy se sklonem k nadváze Dobře vyvážená strava se sníženým obsahem tuku Stáří u malých plemen mezi 10 až..

  1499.00 Kč
 • IAMS Dog Adult Small Medium Chicken 3kg
  IAMS Dog Adult Small Medium Chicken 3kg

  Krmivo IAMS for Vitality pro dospělé psy malých a středních plemen je 100% kompletní a vyvážené odborníky sestavené krmivo, které bude vašemu zvířeti chutnat a..

  269.00 Kč
 • IAMS Dog Adult Large Chicken 3kg
  IAMS Dog Adult Large Chicken 3kg

  Krmivo IAMS for Vitality pro dospělé psy velkých plemen je 100% kompletní a vyvážené, odborníky sestavené krmivo, které bude vašemu zvířeti chutnat a svědčit. Naše..

  269.00 Kč
 • IAMS Dog Adult Weight Control 3kg
  IAMS Dog Adult Weight Control 3kg

  Krmivo IAMS for Vitality s nízkým obsahem tuku pro dospělé psy a psí seniory všech plemen je 100% kompletní a vyvážené, odborníky sestavené krmivo, které bude vašemu..

  269.00 Kč
 • IAMS Dog Adult Small Medium Lamb 3kg
  IAMS Dog Adult Small Medium Lamb 3kg

  Krmivo IAMS for Vitality pro dospělé psy malých a středních plemen je 100% kompletní a vyvážené odborníky sestavené krmivo, které bude vašemu zvířeti chutnat a..

  269.00 Kč


© 2021 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt