Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Dodavatel:Brit
Cena:359.00 Kč

100% přírodní lososový olej je superpremiový doplněk stravy pro psy. Lososový olej vyrovnává poměr mezi Omega 3 a Omega 6 mastnými kyselinami a významně snižuje hladiny cholesterolu v krvi. Při pravidelném používání lososového oleje bude srst vašeho psa hustá a lesklá. Pomáhá řešit některé zdravotní problémy, jako je lámavost a vypadávání srsti, matnou srst, lupy, vysychání a záněty kůže, řídkou srst, alergické reakce, problémy s pigmentací (nepřebarvuje srst), poruchy imunitního systému, problémy s reprodukcí u psů i u fen. Je vynikajícím zdrojem Omega 3 mastných kyselin (EPA a DHA), které pozitivně ovlivňují mnoho metabolických pochodů v organismu. EPA kyselina má přírodní protizánětlivé účinky, DHA kyselina se podílí na výstavbě mozkových struktur a sítnice oka. ANALYTICKÉ SLOŽKY: tuk 99 %, metabolizovatelná energie 37MJ / 8900 kcal. Brit je český výrobce zabývající se výrobou, vývojem a distribucí krmiv od roku 1994. Krmiva značky Brit se vyváží do 55 zemí Evropy...


  • Krmivo Orlux Eggfood pro papoušky 800g
    Krmivo Orlux Eggfood pro papoušky 800g

    Suché, vaječné krmivo se sušeným hmyzem a ovocem pro střední a velké papoušky. Doplňkové krmivo. Obsahuje všechny složky, které potřebují mladí i dospělí ptáci..

    199.00 Kč
  • Vita pearls Apetit 300g
    Vita pearls Apetit 300g

    Vitaminizované proso pro všechny druhy ptáků - doplňkové krmivo. Obsahuje vitamíny a minerály pro zdraví a kondici ptáků. Krmný návod: určeno k doplnění krmné..

    89.00 Kč
  • Minerální kámen Aviventra s drcenými mušlemi 170g
    Minerální kámen Aviventra s drcenými mušlemi 170g

    Minerální kámen s drcenými mušlemi. Vhodný jako doplňkové krmivo pro všechny papoušky. Obsahuje minerály a vitamíny potřebné ke správnému vývoji, působí..

    39.00 Kč
  • Multivitamínové kapky Vitakraft 10ml
    Multivitamínové kapky Vitakraft 10ml

    Vitamínové kapky pro okrasné ptactvo, doplňkové krmivo. Dávkování: přidávejte 3-4 kapky do 50 ml pitné vody denně. Složení: vedlejší výrobky rostlinného původu,..

    99.00 Kč
  • Uhlí Vitakraft Vogel Kohle 10g
    Uhlí Vitakraft Vogel Kohle 10g

    Důležitá přísada k ptačí potravě. Speciální ptačí uhlí, která reguluje trávení a příznivě ovlivňuje celkový stav organismu ptáků. Aby byli ptáci zdraví,..

    34.00 Kč
  • Vitakraft Aqua Drink s minerály 500ml
    Vitakraft Aqua Drink s minerály 500ml

    Pitná voda pro okrasné ptáky obohacená o minerály - doplňkové krmivo. Dávkování: podávejte každý den namísto běžné pitné vody. Složení: voda, mořské řasy...

    89.00 Kč
  • Bylinky Vitakraft Vogel Salat Mix 10g
    Bylinky Vitakraft Vogel Salat Mix 10g

    Zelené krmivo pro všechny ptáky - doplňkové krmivo. Speciální zdravé zelené krmivo pro všechny ptáky. Krmný návod: každý druhý den 1/2 čajové lžičky k hlavnímu..

    29.00 Kč
  • Vaječné krmivo Vitakraft ProVita 750g
    Vaječné krmivo Vitakraft ProVita 750g

    Vaječné krmivo pro všechny ozdobné ptáky. Doplňkové krmivo pro ozdobné ptáky. Obsahuje vyvážený poměr esenciálních aminokyselin pro zdravé srdce a aktívní život,..

    199.00 Kč
  • Vitaminové kapky Beaphar Mausertropfen 50 ml
    Vitaminové kapky Beaphar Mausertropfen 50 ml

    Vitaminové kapky Mausertropfen jsou doplňkové krmivo pro okrasné ptactvo. Plně nahrazují nedostatek vitamínů a minerálů v krmivu Vylepšují barvu peří, zlepšují..

    149.00 Kč
  • Vitaminové kapky Beaphar Trink Fit 50 ml
    Vitaminové kapky Beaphar Trink Fit 50 ml

    Vitaminové kapky Trink Fit jsou doplňkové krmivo pro exotické ptactvo. Zdravá kostra a opeření jsou závislé na dostatečném každodenním přísunu vitamínů a..

    169.00 Kč
  • Vitakraft Lebertran Perlen 20g
    Vitakraft Lebertran Perlen 20g

    Doplňkové krmivo s olejem z tresčích jater k podpoře vitality pro andulky, malé papoušky a okrasné ptactvo. Složení obiloviny, tuky a oleje, kvasnice, cukry, minerální..

    29.00 Kč
  • Vitakraft Jod Rapid 20g
    Vitakraft Jod Rapid 20g

    Dopňkové krmivo s jódem pro andulky, malé a střední papoušky a okrasné ptactvo. Doplněk, který ochrání organizmus před nemocí štítné žlázy a příznivě..

    29.00 Kč


© 2021 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt