Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Dodavatel:Applaws
Cena:1736.00 Kč

Kompletní krmivo pro štěňata velkých plemen S obsahem 75% kuřecího masa, zeleniny a přírodními extrakty + probiotika. Bez obilovin, s aktivními probiotiky. Hypoalergenní bezobilné krmivo s obsahem prvotřídního masa Krmivo je zcela bez obilovin, konzervantů, dochucovadel a barviv. Je přirozeně hypoalergenní, s nízkým obsahem sacharidů a vysokým podílem masa. Obsahuje prvotřídní maso, zeleninu, bylinkové extrakty a aktivní prebiotika. Psi preferují chuť masa, které je v jejich přirozeném prostředí jedním z hlavních zdrojů bílkovin. Ve většině průmyslově vyráběných krmiv, se maso nevyskytuje v potřebném množství. Ve volné přírodě má pes možnost zpestřit si svůj jídelníček ovocem, zeleninou a divokými bylinami. Toto krmivo zcela splňuje tyto parametry a dopřává tak psům přirozené a velmi zdravé krmení. Applaws - ultraprémiová krmiva bez obilovin Všichni milujeme své mazlíčky a chceme jim dávat to nejlepší. A není důležité, jestli je náš pejsek malý či velký,...


 • Royal canin medium junior 15kg
  Royal canin medium junior 15kg

  Kompletní krmivo pro psy Speciálně pro štěňata středních plemen (hmotnost v dospělosti 11 až 25 kg) - do 12 měsíců. Znaky krmiva: Zdravé trávení Výjimečná..

  1619.00 Kč
 • Royal canin maxi junior 4kg
  Royal canin maxi junior 4kg

  Kompletní krmivo pro psy Vhodné speciálně pro štěňata velkých plemen (hmotnost v dospělosti 26 až 44 kg) - do 15 měsíců Splňuje nároky na příjem energie štěňat..

  629.00 Kč
 • Royal canin maxi junior 1kg
  Royal canin maxi junior 1kg

  Kompletní krmivo pro psy Vhodné speciálně pro štěňata velkých plemen (hmotnost v dospělosti 26 až 44 kg) - do 15 měsíců Splňuje nároky na příjem energie štěňat..

  206.00 Kč
 • Royal canin medium starter 1kg
  Royal canin medium starter 1kg

  Krmivo pro štěňata a březí a kojící matky Vycházející z vědeckých výzkumů, BIRTH PROGRAMME nabízí jedinečné nutriční řešení, které splňuje potřeby feny a..

  215.00 Kč
 • Nd ancestral grain dog puppy mini chicken pomegrate 800g
  Nd ancestral grain dog puppy mini chicken pomegrate 800g

  Kompletní krmivo pro štěňata malých plemen s nízkým obsahem obilovin. Vhodné také pro březí a kojící feny. Absence komplexních obilovin, jediné použité obiloviny v..

  219.00 Kč
 • Nd pumpkin dog puppy mini lamb blueberry 2,5kg
  Nd pumpkin dog puppy mini lamb blueberry 2,5kg

  Kompletní krmivo pro štěňata malých plemen bez obilovin. Vhodné pro březí a kojící feny. Bez barviv, chemie a konzervantů. Neobsahuje lepek ani GMO. Výhradně s obsahem..

  529.00 Kč
 • Nd pumpkin dog puppy ml lamb blueberry 2,5kg
  Nd pumpkin dog puppy ml lamb blueberry 2,5kg

  Kompletní krmivo pro štěňata středních a velkých plemen bez obilovin. Vhodné také pro březí a kojící feny. Bez barviv, chemie a konzervantů. Neobsahuje lepek ani GMO...

  499.00 Kč
 • Nd ancestral grain dog puppy mini chicken pomegrate 7kg
  Nd ancestral grain dog puppy mini chicken pomegrate 7kg

  Kompletní krmivo pro štěňata malých plemen s nízkým obsahem obilovin. Vhodné také pro březí a kojící feny. Absence komplexních obilovin, jediné použité obiloviny v..

  799.00 Kč
 • Nd ancestral grain dog puppy ml lamb blueberry 2,5kg
  Nd ancestral grain dog puppy ml lamb blueberry 2,5kg

  Kompletní krmivo pro štěňata středních a velkých plemen s nízkým obsahem obilovin. Vhodné také pro březí a kojící feny. Absence komplexních obilovin, jediné..

  489.00 Kč


© 2020 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt