Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Dodavatel:Applaws
Cena:39.00 Kč

Konzerva pro koťata - přírodní doplňkové krmivo S obsahem kvalitního masa Krmivo je bez umělých konzervačních látek, barviv nebo dochucovadel. Jemné maso z kuřecích prsou je zcela ideální stravou pro koťata při odstavování a přechodu na pevnou stravu a pro krmení v období vývoje a růstu. Tyto lahodné konzervy pro kočky obsahují pouze kvalitní a přírodní suroviny. Použité kuřecí maso pochází z chovů, v nichž jsou kuřata chována ve volných výbězích, krmena přirozeně bez použití hormonů a antibiotik, jsou zdravá a v potravinářské kvalitě, nikoliv z nuceného výseku. Kvalitu poznáte na první pohled již při otevření konzervy! S Applaws víte, čím krmíte! Klíčové vlastnosti krmiva: Bez umělých barviv, dochucovadel a konzervačních látek Neobsahuje lepek a je přirozeně hypoalergenní Kuřecí maso neobsahuje hormony, kuřata byla krmena přirozeně ve volných výbězích Applaws Celý sortiment krmiv APPLAWS je založen na kvalitě použitých surovin. Applaws vyrábí...


 • Brit premium kitten chicken 100g
  Brit premium kitten chicken 100g

  Skvělé masové kapsičky Brit Premium pro krásu a zdraví. Výběr chutí respektuje přirozené preference koček i jejich nutriční potřeby z hlediska fáze věku či..

  22.00 Kč
 • Konzerva animonda carny kitten hovězí kuřecí králík 400g
  Konzerva animonda carny kitten hovězí kuřecí králík 400g

  Konzerva s hovězím, kuřecím a králičím masem pro koťata. Kompletní krmivo pro koťata. Krmný návod: viz tabulka na obale. Složení: 33% hovězí maso, 20% kuřecí..

  54.00 Kč
 • Konzerva schesir kitten tuňákaloe 140g
  Konzerva schesir kitten tuňákaloe 140g

  Konzerva s masem z tuňáka a aloe vera Doplňkové krmivo pro koťata. Řada s ALOE pro koťata na posílení imunitního systému stimuluje a prospívá gastrointestinálnímu..

  69.00 Kč
 • Kapsička schesir kitten tuňák 100g
  Kapsička schesir kitten tuňák 100g

  Kapsička s masem z tuňáka pro koťata. Doplňkové krmivo pro koťata. Krmný návod: viz tabulka na obale. Složení: ryby a výrobky z ryb (58% tuňák), 1,5% slunečnicový..

  49.00 Kč
 • Konzerva schesir kitten kuřecíaloe 85g
  Konzerva schesir kitten kuřecíaloe 85g

  Konzerva s kuřecími filetami a aloe vera Doplňkové krmivo pro koťata. Řada s aloe vera na posílení imunitního systému stimuluje a prospívá gastrointestinálnímu traktu..

  44.00 Kč
 • Konzerva ontario junior chicken pieces shrimp 95 g
  Konzerva ontario junior chicken pieces shrimp 95 g

  Doplňkové krmivo pro koťáta s obsahem kuřecích kousků a krevet. Složení: kuřecí maso 49,7%, kuřecí vývar 43,86%, krevety 3,32%, potravinový škrob 1,1%, ryba 0,75%,..

  30.00 Kč
 • Konzerva ontario kitten chicken, shrimp, rice and salmon oil 400 g
  Konzerva ontario kitten chicken, shrimp, rice and salmon oil 400 g

  Lahodná konzerva s kuřecími kousky, krevetami, rýží a lososovým olejem. Kompletní krmivo pro koťata. Složení: maso a živočišné produkty 62% (z toho kuřecí maso..

  44.00 Kč
 • Kapsička iams pro koťata v omáčce 85g
  Kapsička iams pro koťata v omáčce 85g

  Kapsičky pro koťata s kuřecím masem v omáčce - kompletní krmivo pro koťata. Krmný návod: koťatům ve věku do 20 týdnů věku podávejte cca. 3,5 kapsičky na kilogram..

  19.00 Kč
 • Pasta ontario kitten tuna fresh meat paste 90g
  Pasta ontario kitten tuna fresh meat paste 90g

  Lahodná pasta z čerstvého kuřecího masa a tuňáka. Doplňkové krmivo pro koťata od 4 měsíců. 6 důvodů, proč si vaše kočka zamiluje lahodnou pastu Ontario Fresh Meat..

  29.00 Kč


© 2020 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt