Informace o produktu:
Kategorie: Antiparazitika
Dodavatel:Advantix
Cena:379.00 Kč

Advantix spot-on je vhodný pro plemena psů vážící nad 25 kg (1 pipeta). Pětinásobná ochrana proti klíšťatům, blechám, komárům, bodavým mouchám a všenkám Jedna aplikace chrání až 4 týdny dle druhu parazita Má repelentní a akaricidní účinek proti vybraným druhům – odpudí a zahubí parazita dříve, než se stačí zakousnout a přenést nebezpečné nemoci Účinně chrání před širokou škálou vnějších parazitů (klíšťata, blechy, komáři, bodavé mouchy, všenky) Je voděodolný – účinkuje i po namočení zvířete Je vhodný pro štěňata od 7 týdnů věku a váhy alespoň 1,5 kg, i pro březí a laktující feny Vnější parazité přinášejí problémy Parazité, jako jsou blechy, klíšťata, komáři, bodavé mouchy a všenky, psy koušou, štípou a živí se jejich krví. Kousnutí parazitem je často bolestivé, svědí a může pěkně znepříjemnit život psa. Když se parazit zakousne, může přenést různá onemocnění (např. boreliózu, ehrlichiózu,leishmaniózu). Ta mohou být velmi vážná, dokonce i životu...


 • Line-on Beaphar IMMO Shield pes S 3x1,5 ml
  Line-on Beaphar IMMO Shield pes S 3x1,5 ml

  Antiparazitikum IMMO Shield Line-on pro malé psy je přípravek založený na látce dimetikon (silikonový olej), který fyzikálním způsobem znehybňuje a zároveň..

  199.00 Kč
 • Line-on Beaphar IMMO Shield pes L 3x4,5 ml
  Line-on Beaphar IMMO Shield pes L 3x4,5 ml

  Antiparazitikum IMMO Shield Line-on pro veké psy je přípravek založený na látce dimetikon (silikonový olej), který fyzikálním způsobem znehybňuje a zároveň likviduje..

  284.00 Kč
 • Spot-on Beaphar Combotec pro psy S 2-10kg
  Spot-on Beaphar Combotec pro psy S 2-10kg

  Přípravek COMBOtec je založený na účinné kombinaci dvou antiparazitik. Chrání psy před napadením blechami, klíšťaty a všenkami a zároveň zabraňuje zamoření..

  229.00 Kč
 • Spot-on Beaphar Combotec pro psy L 20-40kg
  Spot-on Beaphar Combotec pro psy L 20-40kg

  Přípravek COMBOtec je založený na účinné kombinaci dvou antiparazitik. Chrání psy před napadením blechami, klíšťaty a všenkami a zároveň zabraňuje zamoření..

  269.00 Kč
 • Advantage 80mg spot-on 1x 0,8ml
  Advantage 80mg spot-on 1x 0,8ml

  Prevence a léčba napadení koček blechami. Přípravek se může aplikovat jako součást léčby alergické dermatitidy vyvolané blechami (FAD). Léčba napadení králíků..

  249.00 Kč
 • Beaphar Fiprotec spot on pro kočky nad 1kg
  Beaphar Fiprotec spot on pro kočky nad 1kg

  Fiprotec je antiparazitní přípravek pro kočky proti klíšťatům a blechám ve formě spot on (roztok pro nakapání na kůži). Vhodný pro kočky s hmotností nad 1 kg Pro..

  159.00 Kč
 • Bolfo Obojek antiparazitní 70cm
  Bolfo Obojek antiparazitní 70cm

  Antiparazitní obojek pro velké psy od tří měsíců věku proti blechám až 5 měsíců proti klíšťatům až 10 týdnů voděodolný účinná látka: Propoxurum délka:..

  399.00 Kč
 • Antiparazitní obojek Kiltix - střední
  Antiparazitní obojek Kiltix - střední

  Antiparazitní obojek na 7 měsíců. pro psy od 3 měsíců věku účinnost proti blechám a klíšťatům až 7 měsíců účinná látka Flumethrin pro všechny typy srsti..

  589.00 Kč
 • Obojek Scalibor antiparazitní malý 48cm
  Obojek Scalibor antiparazitní malý 48cm

  Antiparazitní obojek pro psy proti klíšťatům, komárům a pakomárům. od 7 týdnů věku ochrana až 6 měsíců proti klíšťatům a pakomárům ochrana proti komárům až..

  549.00 Kč
 • Arpalit Neo rozprašovač mechanický 150ml
  Arpalit Neo rozprašovač mechanický 150ml

  Arpalit Neo mechanický rozprašovač je vhodný zejména pro menší zvířata, pro krátkosrstá zvířata, pro jedince hůře snášející zvuk spreje. od dvou měsíců věku..

  169.00 Kč


© 2021 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt