Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Dodavatel:Acana
Cena:1914.00 Kč

Krmivo pro dospělé psy velkých plemen vážících více než 25 kg. Krmivo Acana Adult Large Breed je připravováno v oceňovaných kanadských kuchyních a překypuje volně chovanými kuřaty, vejci z hnízdních chovů platýsem loveným volně v přírodě a na slunci zrajícím ovocem a zeleninou – vše dodáváno čerstvé. Krmivo je bez obilovin a brambor. Složení Čerstvé kuřecí maso 13 %, dehydrované kuře 12 %, dehydrovaná krůta 11 %, červená čočka, celý zelený hrách 8 %, fazole, čerstvé kuřecí droby (játra, srdce, ledviny) 4 %, dehydrovaný sleď 4 %, čerstvá celá vejce 4 %, čerstvý celý platýs 4 %, olej ze sledě 3 %, kuřecí tuk 3 %, na slunci sušená vojtěška, zelená čočka, celý žlutý hrách, hrachová vláknina, čerstvé kuřecí chrupavky 2 %, hnědá mořská řasa, čerstvá celá dýně, čerstvá celá máslová dýně, čerstvý celý pastinák, čerstvá kapusta, čerstvý špenát, čerstvé listy hořčice, čerstvé listy tuřínu, čerstvá celá mrkev, čerstvá jablka Red Delicious, čerstvé hrušky Bartlett, mrazem sušená kuřecí...


 • Eukanuba Large Weight Control 15kg
  Eukanuba Large Weight Control 15kg

  Kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé psy Vhodné pro psy velkých a obřích plemen od 1 do 6 let s hmotností od 25 do 40 kg a od 2 do 6 let pro psy s hmotností nad 40..

  1209.00 Kč
 • Hill´s Science Plan Canine Adult Light Large Breed Chicken 18kg
  Hill´s Science Plan Canine Adult Light Large Breed Chicken 18kg

  Hill's Science Plan Light krmivo pro dospělé psy velkých plemen představuje přesně vyváženou výživu pro zachování ideální váhy. Nízký obsah kalorií a L-karnitin..

  959.00 Kč
 • Brit Care Adult Large Breed Lamb Rice 12kg
  Brit Care Adult Large Breed Lamb Rice 12kg

  Hypoalergenní kompletní krmivo pro dospělé psy velkých plemen nad 25 kg Kvalitní vysoce stravitelné proteiny a sacharidy Klouby a kosti velkých plemen jsou vystaveny..

  1249.00 Kč
 • Brit Care Grain-free Adult Large Breed Salmon Potato 12kg
  Brit Care Grain-free Adult Large Breed Salmon Potato 12kg

  Bezobilná receptura pro dospělé psy velkých plemen nad 25 kg Kvalitní vysoce stravitelné proteiny a sacharidy Klouby a kosti psů velkých plemen jsou vystaveny výrazné..

  1499.00 Kč
 • Brit Care Weight Loss Rabbit Rice 12kg
  Brit Care Weight Loss Rabbit Rice 12kg

  Hypoalergenní krmivo pro dospělé psy všech plemen s nadváhou Kvalitní vysoce stravitelné proteiny a sacharidy Žádoucí úbytek tělesné hmotnosti u psů probíhá na..

  1349.00 Kč
 • Brit Care Dog Show Champion 12kg
  Brit Care Dog Show Champion 12kg

  Hypoalergenní krmivo pro dospělé psy, především výstavní Kvalitní výživa pro udržení exteriéru psa v nejvyšších parametrech Výstavní kondicí se myslí udržení..

  1349.00 Kč
 • IAMS Dog Adult Small Medium Chicken 12kg
  IAMS Dog Adult Small Medium Chicken 12kg

  Krmivo IAMS for Vitality pro dospělé psy malých a středních plemen je 100% kompletní a vyvážené odborníky sestavené krmivo, které bude vašemu zvířeti chutnat a..

  799.00 Kč
 • IAMS Dog Adult Large Chicken 12kg
  IAMS Dog Adult Large Chicken 12kg

  Krmivo IAMS for Vitality pro dospělé psy velkých plemen je 100% kompletní a vyvážené, odborníky sestavené krmivo, které bude vašemu zvířeti chutnat a svědčit. Naše..

  799.00 Kč
 • IAMS Dog Adult Weight Control Chicken 12kg
  IAMS Dog Adult Weight Control Chicken 12kg

  Krmivo IAMS for Vitality s nízkým obsahem tuku pro dospělé psy a psí seniory všech plemen je 100% kompletní a vyvážené, odborníky sestavené krmivo, které bude vašemu..

  799.00 Kč
 • IAMS Dog Adult Small Medium Lamb 12kg
  IAMS Dog Adult Small Medium Lamb 12kg

  Krmivo IAMS for Vitality pro dospělé psy malých a středních plemen je 100% kompletní a vyvážené odborníky sestavené krmivo, které bude vašemu zvířeti chutnat a..

  799.00 Kč
 • IAMS Dog Adult Large Lamb 12kg
  IAMS Dog Adult Large Lamb 12kg

  Krmivo IAMS for Vitality pro dospělé psy velkých plemen je 100% kompletní a vyvážené odborníky sestavené krmivo, které bude vašemu zvířeti chutnat a svědčit. Naše..

  799.00 Kč
 • Royal Canin Mini Adult 8kg
  Royal Canin Mini Adult 8kg

  Royal Canin Mini Adult je kompletní superprémiové krmivo pro dospělé psy (od 10 měsíců do 8 let) malých plemen (do 10 kg). Malí psi se většinou dožívají vyššího..

  799.00 Kč


© 2021 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt