Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Dodavatel:Acana
Cena:2102.00 Kč

Krmivo pro dospělé psy velkých plemen vážících více než 25 kg. Krmivo Acana Adult Large Breed je připravováno v oceňovaných kanadských kuchyních a překypuje volně chovanými kuřaty, vejci z hnízdních chovů platýsem loveným volně v přírodě a na slunci zrajícím ovocem a zeleninou – vše dodáváno čerstvé. Krmivo je bez obilovin a brambor. Složení Čerstvé kuřecí maso 13 %, dehydrované kuře 12 %, dehydrovaná krůta 11 %, červená čočka, celý zelený hrách 8 %, fazole, čerstvé kuřecí droby (játra, srdce, ledviny) 4 %, dehydrovaný sleď 4 %, čerstvá celá vejce 4 %, čerstvý celý platýs 4 %, olej ze sledě 3 %, kuřecí tuk 3 %, na slunci sušená vojtěška, zelená čočka, celý žlutý hrách, hrachová vláknina, čerstvé kuřecí chrupavky 2 %, hnědá mořská řasa, čerstvá celá dýně, čerstvá celá máslová dýně, čerstvý celý pastinák, čerstvá kapusta, čerstvý špenát, čerstvé listy hořčice, čerstvé listy tuřínu, čerstvá celá mrkev, čerstvá jablka Red Delicious, čerstvé hrušky Bartlett, mrazem sušená kuřecí...


 • Eukanuba VD Joint Mobility Dog 1kg
  Eukanuba VD Joint Mobility Dog 1kg

  Krmivo pro psy ve vztahu k redukci tělesné hmotnosti a zátěže kloubů. Specifikace diety: Krmivo je doplňěno o L karnitin a vitamin A, které usnadňují průběh..

  209.00 Kč
 • Acana Heritage Adult 11,4kg
  Acana Heritage Adult 11,4kg

  Krmivo pro psy všech plemen a každého věku. Krmivo Acana Adult Small Breed je připravováno v oceňovaných kanadských kuchyních a překypuje volně chovanými kuřaty,..

  1550.00 Kč
 • Hill´s Science Plan Canine Adult Small Mini Lamb Rice 6kg
  Hill´s Science Plan Canine Adult Small Mini Lamb Rice 6kg

  Malá velikost, velká dávka lásky. Hill's Science Plan krmivo pro malé a trpasličí dospělé psy s jehněčím a rýží je vytvořeno speciálně pro specifické potřeby..

  1039.00 Kč
 • Hill´s Science Plan Canine Adult Small Mini Chicken 3kg
  Hill´s Science Plan Canine Adult Small Mini Chicken 3kg

  Malá velikost, velká dávka lásky. Hill's Science Plan krmivo pro malé a trpasličí dospělé psy s kuřetem je vytvořeno speciálně pro specifické potřeby malých a..

  539.00 Kč
 • Hill´s Science Plan Canine Adult Light Large Breed Chicken 14kg
  Hill´s Science Plan Canine Adult Light Large Breed Chicken 14kg

  Hill's Science Plan Light krmivo pro dospělé psy velkých plemen představuje přesně vyváženou výživu pro zachování ideální váhy. Nízký obsah kalorií a L-karnitin..

  1699.00 Kč
 • Hill´s Science Plan Canine Adult Perfect Weight Medium Chicken 12kg
  Hill´s Science Plan Canine Adult Perfect Weight Medium Chicken 12kg

  Hill's Science Plan Perfect Weight krmivo pro dospělé psy středních plemen s kuřetem představuje lahodnou, klinicky ověřenou výživu pro dosažení a udržení zdravé..

  1649.00 Kč
 • Hill´s Science Plan Canine Adult Performance 14kg
  Hill´s Science Plan Canine Adult Performance 14kg

  Hill's Science Plan Performance krmivo pro aktivní dospělé psy všech plemen v zátěži s kuřetem má složení pro naplnění vysokých energetických nároků aktivních,..

  1849.00 Kč
 • Eukanuba Adult Small Medium Lamb 12kg
  Eukanuba Adult Small Medium Lamb 12kg

  Vhodné pro malá a střední plemena ve věku od 1 do 7 let s hmotností do 25 kg, upřednostňujících krmivo s jehněčím masem pro snadné trávení a vynikající stav..

  1349.00 Kč
 • Calibra Dog Expert Nutrition Light 12 kg
  Calibra Dog Expert Nutrition Light 12 kg

  Expertní výživa pro psy, kteří potřebují snížit hmotnost nebo udržet optimální tělesnou hmotnost. Kompletní hypoalergenní krmivo, které při pravidelném..

  1049.00 Kč
 • Calibra Dog Expert Nutrition Mobility 12 kg
  Calibra Dog Expert Nutrition Mobility 12 kg

  Expertní výživa pro psy s predispozicí k problémům s klouby, na podporu pohybového aparátu a prevenci onemocnění kloubů. Kompletní hypoalergenní krmivo určené..

  1119.00 Kč
 • Calibra Dog Expert Nutrition Oral Care 7 kg
  Calibra Dog Expert Nutrition Oral Care 7 kg

  Expertní výživa pro péči o ústní dutinu psa a k řešení dentálních obtíží. Kompletní hypoalergenní krmivo se specifickým tvarem a strukturou, které umožňují..

  849.00 Kč


© 2021 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt