Informace o produktu:
Kategorie: Krmivo a pamlsky
Dodavatel:Acana
Cena:2069.00 Kč

Krmivo pro psy všech plemen a věkových kategorií. Krmivo Classics Wild Coast je připravováno v oceňovaných kanadských kuchyních a obsahuje volně lovené ryby u severního pobřeží ostrova Vancouver, které jsou co nejrychleji čerstvé a celé dopravené ke zpracování, takže překypují živinami a chutí. Acana je zcela bez vysokoglykemických obilovin a plná výživných rybích proteinů a omega-3 mastných kyselin pro skvělou kondici vašeho psa. Složení Dehydrovaný sleď 24 %, řezaný oves 23 %, čerstvý celý sleď 10 %, čerstvý celý platýs 6 %, olej ze sledě 6 %, za studena lisovaný olej canola, čerstvý celý hejk 4 %, celá červená čočka, celý zelený hrách, celá zelená čočka, celá cizrna, celý žlutý hrách, celý oves, na slunci sušená vojtěška, vláknina z čočky, sušená hnědá mořská řasa, čerstvá dýně, čerstvá máslová dýně, čerstvý pastinák, čerstvá kapusta, čerstvý špenát, čerstvá mrkev, čerstvá jablka red delicious, čerstvé hrušky bartlett, mrazem sušený sleď 0,1 %, čerstvé brusinky, čerstvé...


 • Acana Singles Yorkshire Pork 2kg
  Acana Singles Yorkshire Pork 2kg

  Kompletní krmivo pro psy všech plemen a věkových kategorií, které je připravováno v oceňovaných kanadských kuchyních. Receptura s jediným zdrojem živočišného..

  499.00 Kč
 • Eukanuba Puppy Small Medium Lamb 2,5kg
  Eukanuba Puppy Small Medium Lamb 2,5kg

  Kompletní a vyvážené krmivo s jehněčím masem pro štěňata malých a středních plemen psů. Naše nová a vylepšená receptura krmiva EUKANUBA speciálně vyvinutá pro..

  349.00 Kč
 • Carnilove Salmon Turkey Large Breed Adult 122kg ZDARMA
  Carnilove Salmon Turkey Large Breed Adult 122kg ZDARMA

  Superprémiové kompletní krmivo bez obilovin a bez brambor pro dospělé psy velkých plemen (od 25 kg) Navrženo v souladu s původní přirozenou skladbou potravy Dospělí psi..

  1599.00 Kč
 • Eukanuba Puppy Medium 15kg 3kg zdarma
  Eukanuba Puppy Medium 15kg 3kg zdarma

  Kompletní a vyvážené krmivo pro štěňata Vhodné pro štěňata středně velkých plemen od 1 do 12 měsíců s hmotností v dospělosti od 10 do 25 kg a pro březí a..

  1379.00 Kč
 • Taste of the Wild Prey Angus Beef 11,33kg
  Taste of the Wild Prey Angus Beef 11,33kg

  Kompletní krmivo pro psy všech plemen a různého věku s hovězím masem. Limitovaný počet ingrediencí – každá má svůj význam. Receptura Taste of the Wild s..

  1749.00 Kč
 • Eukanuba Puppy Junior Large Giant Grain Free Ocean Fish 3kg
  Eukanuba Puppy Junior Large Giant Grain Free Ocean Fish 3kg

  Eukanuba Grain Free* receptura pro štěňata velkých plemen s nízkým obsahem alergenů je pečlivě sestavená tak, aby krmivo neobsahovalo běžné alergeny. Šetrné..

  549.00 Kč
 • Eukanuba Puppy Junior Small Medium Grain Free Ocean Fish 3kg
  Eukanuba Puppy Junior Small Medium Grain Free Ocean Fish 3kg

  Eukanuba Grain Free* receptura pro štěňata malých a středních plemen s nízkým obsahem alergenů je pečlivě sestavená tak, aby krmivo neobsahovalo běžné alergeny...

  549.00 Kč
 • Eukanuba Adult Large Giant Lamb 2,5kg
  Eukanuba Adult Large Giant Lamb 2,5kg

  Kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé psy velkých a obřích plemen od 1 roku. Kompletní a vyvážené krmivo Vhodné pro dospělé psy velkých a obřích plemen,..

  349.00 Kč
 • BRIT Care Dog Grain-free Sensitive 3kg
  BRIT Care Dog Grain-free Sensitive 3kg

  Bezobilné krmivo s masem ze zvěřiny s bramborami pro psy s citlivým trávením nebo intolerancí. Kompletní krmivo pro dospělé psy s citlivým trávením. Brit Care, super..

  549.00 Kč
 • Carnilove Fresh Chicken Rabbit Muscles, Bones Joints for Adult dogs 1,5kg
  Carnilove Fresh Chicken Rabbit Muscles, Bones Joints for Adult dogs 1,5kg

  Holistické vysoce kvalitní krmivo bez obilovin a bez brambor s čerstvým masem pro dospělé psy. Kompletní krmivo pro psy. Carnilove Fresh Kuře & Králík byl navržen s..

  299.00 Kč


© 2021 Chovatelské potřeby, vybavení pro chovatele. Kontakt